Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy a párotokról valami nagyon durva dolog derült ki hosszú idő után? Nem feltétlen csak megcsalásra gondolok

Figyelt kérdés
Velem olyan történt, hogy húszas éveim legelején már 1éve együtt éltem az akkori párommal (2évvel volt idősebb), amikor valami megérzés alapján elkezdtem iwiwen a távolabbi rokonait nézegetni, és az egyiknél volt egy kép, amin világosan kiderült, hogy a páromnak van egy 1év körüli gyereke. Amiről én semmit nem tudtam. Kiderült, hogy anno a terhes barátnőjét hagyta ott értem, de én arról sem tudtam, hogy neki akkor egyáltalán volt barátnője. Nagyon durva volt az egész szinte még gyerek fejjel (a mostani koromhoz és felfogásomhoz képest az voltam), és bár együtt maradtunk még pár évig, ott nagyon megtört a kapcsolatunk. Ja és azt hittem, hogy velem ilyesmi soha nem történhet meg, mert nagyon jó emberismerőnek gondoltam magam. Veletek volt már bármi hasonló, hogy hosszú időn keresztül megvezetett az, akit a legjobban szerettetek?
2018. máj. 16. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
11 évig éltünk együtt,volt két gyerekünk,megromlott a kapcsolat testi sértés lett a vége... A bírósági papirokból tudtam meg,hogy büntetett előéletü...Lopás,csalás,okirat hamisítás,visszaesőként 2,5 évig ült...
2018. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hú durva történeteket írtatok! Nekem is volt egy olyan barátom is, aki kényszeres hazudozó volt, totál indokolatlan dolgokban hazudott, történeteket talált ki, rengeteget ferdített, fényezte magát kamu sztorikkal állandóan. Mivel régóta barátok voltunk mielőtt összejöttünk, tudtam róla, hogy ilyen, valami rejtélyes oknál fogva mégis beleszerettem. Nagyon értett az emberek manipulálásához is, talán ezzel érte el a kívánt hatást. De ez más kategória igazából, mivel tudtam róla.

Hihetetlen, hogy vannak emberek, akik így meg tudnak vezetni másokat, főleg olyat, akit elvileg szeretnek. Bár itt sok történetben talán azért történt a hazudozás, mert félt az illető, hogy elveszíti a másikat, ha igazat mond. Persze ez nem mentség rá akkor sem.

2018. máj. 17. 01:56
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Kiderült hogy egy fiúval veszitette el:D
2018. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem velem történt, de mostanában borult a bili.


Egy rokonom már harminc éve házas. A férjéről most derült ki, hogy a két közös gyerekükön kívül, akik már huszonévesek mindketten, van még egy gyerek a szeretőjétől, aki most 11 éves. A szerető tudott a családról, így megelégedett azzal, hogy a kedves férj csak időnként alszik náluk. Olyankor otthon azt hazudta, hogy üzleti úton van. Ráadásul úgy derült ki, hogy a saját gyerekeivel ment valahova, ahol ráköszönt a másik kisgyerek, hogy szia Apu.

2018. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt párom 31 éves férfi létére...

Titkolta előlem 1(!) évig, hogy HPV-je van.

Onnan jöttem rá, hogy nemes egyszerűséggel felírta egy kis listára az aznapi teendői közé, hogy HPV szűrés. Miután kibukott, nyilván ketten mentünk el. Én is elkaptam, mai napig hordom.


28/N

2018. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nálunk az volt hogy kiderült, hogy barátnőm 5 évesen rákos volt de meggyógyult. Egy éve voltunk együtt mikor elmondta
2018. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!