Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti vállalnátok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti vállalnátok még ebben az esetben gyereket?

Figyelt kérdés
40+ és úgy, hogy nektek van már 1 vagy 2 előző kapcsolatból, a mostani párotoknak még nincs, de szeretne. A te gyerekeiddel jól kijön és szereti őket.
2018. máj. 16. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Egy nőnek minden vágya a gyermek.. önző lennél ha megfosztanád az anyaságtól és lehet, hogy más partner után nézne. (Nem egy ilyen kérdés van amit nők írtak, hogy párcserén gondolodnak ilyen probléma miatt) szerintem még bele fér :)
2018. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vállalnék, persze.
2018. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

41 elmúltam és tervezem a 2.at igen.

a gyerek pénz és ráfordítható idő kérdése leginkább nem koré.

a nőknél kor kérdése.

2018. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Vállaljatok, egy nőt nem foszthatsz meg az anyaságtól.
2018. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem làtom akadàlyàt sem a korod, sem a màsik gyereked miatt. De ha mègsem akarod, azt az elejèn közöld, ès engedd menni a nőt utjàra. Ebben nincs kompromisszum. Ha ő anya akar lenni, te meg nem akarsz màr gyereket, akkor ezt nem lehet megbeszèlni. Ne húzd az idejèt. Ha tudod, hogy vàllalod, ha jól megy a kapcsolat, akkor hajrà. :)
2018. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többet is. Jöhet a csok, éljen a fidesz!
2018. máj. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!