Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged hódított már meg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hódított már meg így valaki? Vagy lenne esélye? Főként férfiak válaszát várnám.

Figyelt kérdés

Nő vagyok. A helyzet az, hogy elkezdtem beszélgetni egy pasival. Úgy tudtam hogy nincs együtt a feleségével (van egy kisfia is) ezért ráírtam. Meglepetésemre nem küldött el a francba, Azóta már többször találkoztunk. Az első alkalommal elköszönésnél puszit adott, mostanában meg már meg is ölel.

Még az elején azt mondta, hogy csak barátok lehetünk. Nem mondja meg otthon ha velem van, ha rossz a kedve mindig felhív.

Csinálnak ilyet a barátok? kb 3 hetes ismeretségről van szó....


2018. máj. 18. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a feleségét? Nem.

Nem barátkozni szeretne.

2018. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
meg fog
2018. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Miért léteznek ilyen emberek, mint te meg a pasi?
2018. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a feleségét. OLyan furcsa az egész. már többször volt olyan megjegyzése, hogy jó lenne velem, csak nem lehet.

Ha ez számít én 26 vagyok, ő 28

2018. máj. 18. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
jó lenne beérned egy hozzád hasonló egyedülállóval, stimmer?
2018. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Stimmer!

Én nem fogok lépni, de vágyom rá.

2018. máj. 18. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:

feldobtad a napomat..

bízd oda..

2018. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

"Én nem fogok lépni, de vágyom rá."


Amíg nem vagy hajlandó lépni, nem vágysz rá eléggé :D

2018. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De pont hogy nagyon is.

Én nem léphetek. Egyszer csókoltam meg egy pasit, rá is nagyon vágytam. 1 évig szenvedtem mire sikerült továbblépnem :D

2018. máj. 18. 20:09
 10/11 WheneverYouWant ***** válasza:
60%
Korai lenne még bármit biztosra mondani.. Várj még egy kicsit hogy hová alakul. Fontos hogy ne fektess bele sok reményt inkább csak örülj ha összejön.
2018. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!