Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar tetszeni (leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar tetszeni (leginkább 30+ férfiak válaszát várom, de megköszönök minden értelmes hozzászólást, részletek alább )?

Figyelt kérdés
Nói-férfi barátságban, én, mint nő kezdetektől többet érzek, beszéltünk erről , de azt mondta, csak barátként tud elfogadni. Maradtunk barátok, mélyült a kapcsolatunk, vannak programok, mindent megbeszélünk. Ahogy telik az idő, egyre mélyebb a barátságunk. Időközben voltak célozgatások, mindkettőnk részéről, de nem történt semmi, és igazából nem tudok eligazodni rajta. Például miért fontos neki, ha találkozunk, külön figyeljen a külsejére, direkt úgy jön, ahogy tudja, hogy nekem nagyon bejön, és még rá is kérdez, hogy tetszik-e , amit látok. Velem teljesen másképp viselkedik, mint másokkal. Sokszor azt érzem, hogy nem vagyok közömbös neki, de van olyan is, hogy teljesen távolságtartó. Össze vagyok zavarodva, nem tudom mit gondoljak. A történethez hozzátartozik, hogy elég félénk, és 30-on felül vagyunk mindketten.
2017. nov. 25. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Ezt sosem értettem a nőkben. Megmondta, hogy veled nem. Ennyi. Mit gondolkodsz rajta?
2017. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert változott a viselkedése, és volt már a történelemben olyan, hogy később változott valami.
2017. nov. 25. 20:33
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez így elég nehéz kérdés. Nem ismerünk titeket, így nem tudjuk megítélni.


Nem mondhatom, hogy akar valamit, ez közel sem biztos. Bárkivel találkozom, adok a megjelenésemre. Legyen férfi vagy nő az illető. Ha nővel találkozok, és tudom hogy tetszem neki, akkor természetesen még inkább. Mondjuk én minden nőtől akarok valamit! :D


Megkérdezhetem miért mondta, hogy csak barátként fogad el?

2017. nov. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezheted. Bonyolult a helyzet, nem igazán szeretném ecsetelni. A viselkedése viszont teljesen más velem szemben, mint mással, külső szemlélők is célozgatnak velünk kapcsolatban. A körülöttünk lévő nőktől nem kérdez rá a külsejére, a testbeszéde is más velem szemben. Független véleményekre vagyok kíváncsi, hogy tisztábban lássak, még ha ezek a vélemények ismeretlenektől származnak is.
2017. nov. 25. 20:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikusan az az eset h toled nem szeretne semmit viszont tetszik az egojanak h tetszik neked...
2017. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az #5-ös jót ír, én is az egotuningra gyanakszom. A kulcs itt az, hogy félénk a pasi, emiatt vélhetően a nőknél nem túl sikeres. Van egy nőbarátja, aki odavan érte, emiatt átélheti, amit amúgy nem túl gyakran - hogy férfinak érezze magát. Jó érzés neki valakinek tetszeni, de egyszerűen te nem felelsz meg az ízlésének, összejönni nem akar veled. Emberi tulajdonság, hogy jó érzéssel tölt el minket, ha tetszünk valakinek, még akkor is, ha az a valaki nekünk nem jön be: az a bizonyos "illegető-billegető" mechanizmus akkor is beindul bennünk.
2017. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm
2017. nov. 25. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Leforditom: tetszik, hogy nedvesedsz, parszor letolnam a torkodon, lehet le is fogom, hadd noveld meg tovabb az egomat picit, de aztan ne porogd tul a dolgokat, mert megmondtam mar az elejen, hogy csak baratok leszunk.


30-on felul mar egyertelmuen latnod kene, hogy a pasi erzelmileg sekelyes es baromira jatszik veled a sajat szorakoztatasara.

2017. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8-as, köszönöm, de erre a stílusra nem vagyok kíváncsi
2017. nov. 25. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Hat, sajnalom, de ez a pasi ennel tobbet nem lat beled, meg ha ezt viragnyelven szeretned hallani, akkor sem :(.
2017. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!