Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már így? Férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már így? Férfiak válaszát is szívesen fogadom!

Figyelt kérdés
Tipikus eset, majdnem 2honapig hulyitett, hagytam magam kihasználni, mert nagyon szerettem és nem tudtam elengedni. Tudom h egy lecke volt, de most szörnyen érzem magam, hogy csak szexre voltam jó neki,ő meg gondolom most örül magának...teljesen értéktelennek érzem magam, egy semminek,hogy barátnőnek nem lettem volna neki elég jó? Egyes férfiaknak miért élvezet ilyet csinálni? H lépjek ezen túl lelkileg?:(
2017. dec. 31. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem alfákkal kellene kezdened...
2017. dec. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkozz vele, nem ér annyit, neki kellene szégyellnie magát, hogy kihasznált. Legközelebb legyél óvatosabb.

30/F

2017. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

1es nem csak alfák csinálnak ilyeneket.


Kérdező fogd fel úgy mint egy leckét, legközelebb okosabb leszel és kiszúrod az ilyet. Egyébként sajnálom... tudom ez nem segít...

Hogyan lépj túl?

Ne zárkózz be, menj éld az életed, barátokkal, hobbival töltsd az idődet. Ne agyalj ezen, tudom nem könnyű, jó ha lefoglalod magad, persze biztos lesz így is hogy rádtalál a szomorúság.

2017. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell hozzá nagy jóstehetség, hogy a következő ilyen csapdába is bele fogsz majd sétálni, hiszen nő vagy. Mire túllépsz rajta lelkileg, jön a következő heartbreaker, aki megszívat. Képtelenek vagytok a tanulságot leszűrni az ilyen esetekből, újra és újra a bűvkörébe kerültök az ilyen alakoknak.
2017. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!