Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedik velem így ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik velem így ez a férfi?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ferfit, 4 evvel idősebb mint en. En 21 vagyok.

Munkából kifolyólag találkoztunk egyszer, en bejeloltem utana fbon.

O pedig ram irt, mindig o keres engem.

De mégis furcsa, van hogy nagyon aranyos, vicces..van hogy nagyon távolságtarto es ugy beszel mint egy tok idegennel.

En mindig aranyos es kozvetlen vagyok vele.


Azt gondolnám farasztom,de akkor nem ertem miert keres mindig.

Szerintetek?

Nekem tetszik az a baj


2018. máj. 19. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

- unatkozik

- fél lépni, arra vár, hogy majd te

- nem jössz be neki, de jó vagy szórakozni

- van neki más a képben, téged csak talonban tart

- csak haverként gondol rád, ennyi

2018. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán azért próbál távolságtartónak látszani mert sose keresed. De ha ő igen akkor nyilván akar tőled valamit.
2018. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy nem tűnik olyannak mint aki felne vagy esetleg zavarban lenne.


En azért nem merem keresni, mert abbol indulok ki hogy mivel távolságtarto nem vágyik arra hogy keressem.


De egyébként, ha nem keresne 2 napig akkor keresnem.

2018. máj. 19. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért távolságtartó mert nem keresed őt! Próbáld te is keresni, nem veszítesz vele semmit!
2018. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy védelmi mechanizmus a férfiaknál és pontosan azért, amit az előzőek írtak. Ha nagyon egyoldalúnak tűnik az érdeklődés akkor szép lassan eltávolodunk. Az nem elég, hogy kedves, aranyos és közvetlen vagy, mert az lehet, hogy csak a szimpla személyiséged. Néha kezdj el te vele beszélni. Én is nemrég jártam úgy, hogy a leányzó soha nem keresett (mondjuk mi már randiztunk is előtte), majd szép lassan építettem le a dolgot, először csak 1-2 naponta írtam neki, utána 3 naponta, soha nem keresett és ott hagytam.
2018. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az igazi félénk, könnyen zavarba jövős pasik gyakran próbálnak azzal kompenzálni, hogy magabiztosnak tettetik magukat.

Én már csak tudom :D

40/f

2018. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy, a leírtakhoz kísértetiesen hasonlító kapcsolatom. (Mi nem levelezünk, hanem élőben találkozgatunk - lassan 2 éve.)


A megoldás: amióta nagyságrendekkel távolságtartóbb vagyok vele, azóta SOKKAL JOBBAN KÖZELEDIK!


Az "aranyosságot és a közvetlenséget" részemről NYOMULÁSNAK ÉREZTE. Ezt el is mondta nekem egészen őszintén...


Ui: remélem, tudtam segíteni valamelyest.

2018. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem akit meg kell fejteni, az felejtős. Ha egy férfi akar valamit, ennyi időhúzás után már rég lépne.
2018. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!