Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szingli, az miért úgy éli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szingli, az miért úgy éli meg ezt, hogy õ nem kell senkinek? Miközben dönthetne úgy is, hogy neki nincs szüksége senkire?

Figyelt kérdés

Mièrt van ilyen negatív hatással ez egyes ember önértékelésére? Illetve miért gondolják sokan azt, hogy az egyedüllét miatt küzdenek önértékelési gondokkal? Amúgy nem gondolom létszükségletnek a párkapcsolatot, de szerintem mindenképp jó fényt vet az ember életére, még a legsz*rabb helyzetben is, ha nem hajszolja a kapcsolatokat kétségbeesetten, visszautasítások ellenére is tisztába van a saját értékeivel és nem a hibákat keresgéli magában.

Aki szingli, az miért nem foglalkozik a saját életével inkább, hogy helyén legyen az önérzete kapcsolatok nélkül is?


2018. máj. 20. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Mert lelki beteg társadalmat élünk és rengeteg a szingli akivel úgy kicsesztek hogy sajnos pozitív tapasztalat hiányában pesszimistává válik.
2018. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
mert nem úgy gondolkodik mint én :D
2018. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Aki SZINGLI, az maga választotta az egyedüllétet, mert neki úgy jó, ez a lényege a szingli létnek.

Aki nem maga választotta, szeretne társat, csak most épp nincs (mindegy, miért nincs), arra az EGYEDÜLÁLLÓ kifejezés a helytálló.

2018. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Aki szingli (az előttem lévő jól írta, saját maga választotta) és panaszkodik, az egyszerűen ilyen típusú ember. Ha megnézed, akkor egyik nap arra panaszkodik, hogy nem kell senkinek, a másik nap arra, hogy túl meleg van, a harmadik nap meg arra, hogy túl hideg van.
2018. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Fogalmam sincs. Én mivel introvertált vagyok, jobban elvagyok egyedül. Olyannyira hogy párkapcsolatban is jobban szeretem ha egyedül vagyok a nap nagy részében. Szóval azért nem ment tönkre soha párkapcsolatom, mert nem engedtem el valahova, vagy nem tetszett, hog túlórázik.
2018. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
juuujj de a lelketekbe tapostam :P
2018. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Felesleges általánosítani, nem mindenki éli meg így.

Tanulok, sportolok a szingliség mellett:D Nincs az önbizalmam sehol, csak mert nem tapad rám az ellenkező nem.


Mindenki töltse hasznosan az idejét, amíg van mert az a legnagyobb kincs. Ha az alakjával van baja akkor formálja, ha meg a csajozással akkor próbálkozzon vagy kérjen segítséget olyantól akinek van rutinja és szerezzen ő is, VAGY tanuljon valamit ami érdekli.

2018. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Szergej55 ***** válasza:
46%
Csak a sikertelen emberek életének alfája és omegája, hogy épp van-e valakijük (akkor is, ha véletlenül van, ezek szoktak kinézni olyanokat, akik egyedülállók, tehát többnek tűnhetnek náluk maguk szerint). Egyébként csak meg kellene érteni, hogy ez semmilyen tulajdonságnak nem a mérőszáma és mutatója.
2018. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
"Ha megnézed, akkor egyik nap arra panaszkodik, hogy nem kell senkinek, a másik nap arra, hogy túl meleg van, a harmadik nap meg arra, hogy túl hideg van." - Korrigálnék, aki valóban szingli, az arra sosem panaszkodik, hogy nem kell senkinek. Egy szingli nem azért választja az egyedüllétet, mert jobb egyedül, mint egy rossz párkapcsolatban, mint az egyedülállók egy része (amilyen én is vagyok), egy szingli azért van egyedül, mert nem akar párkapcsolatot, sem rosszat, sem jót. Ettől függetlenül igen, vannak olyan szinglik, akik folyton panaszkodnak valamire, mert olyan emberek, és olyanok lesznek öregen is, de az egyedüllétre biztos, hogy nem fogod őket hallani panaszkodni. :-)
2018. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#7 Amúgy nem akartam általánosítani. Természetesen nem minden szinglire igaz ez, közel sem. Azokra vonatkozott a kérdés, akikre igen.


Azért használtam ezt a szót, mert rövidebb:))


Köszönöm a válaszokat!+1

2018. máj. 21. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!