Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szingli lány/nő! Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves szingli lány/nő! Te milyen pasira/férfira vágysz? Le tudod írni pár mondatban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Olyanra, aki egész életét a gyakorin tölti, panaszkodással.
2018. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
Én akkor is jobb cpp programozó vagyok mint te. Írj inkább egy 3d motort. Vagy remake-eld a windows10-et linux kernel alapon és tedd nyilt forráskóduvá.. Vagy valami jó nehéz feladatot csinálj a saját érdekedben.
2018. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Miért érdekel random idegenek magánélete?
2018. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Már leírtam párszor, most nincs kedvem és felesleges is.
2018. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
milyen jó fejek ezek a puncisok, van egy világos kérdés erre lusták hogy válaszoljanak rá.
2018. máj. 7. 19:40
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

# 5


Vagy egyszerűen nem látják értelmét.

2018. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
#5 felesleges, mint írtam. Amúgy miért érdekel?
2018. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
#5 de azé' ideböffenti, hogy nem hajlandó válaszolni, hogy érezd, hogy itt van, de most nem kíván lealacsonyodni hozzád
2018. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tehát, feltettem egy kérdést a szingli lányokhoz/nőkhöz.

Erre jöttél te és beírtad hogy ez felesleges.


Aztán most meg kérdőre vonsz hogy mégis miért érdekel.

Talán mert az egész oldal kérédsekből áll? Miért pont ez ne érdekelhetne?


Ha neked ez uncsi és felesleges minek írogatsz ide??

2018. máj. 7. 19:50
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon fontos az hogy nőnek érezzem magam mellette. Ne legyen puhány ne nekem kelljen őt megvédeni. Legyen nálam magasabb (én 166cm vagyok). Nem szeretem a kigyurt pasikat de nem szeretem azt sem ha nálam soványabb :D Igazából nehéz ezt leírni. Legyen humora és szókimondó ne legyen otthon ülős.
2018. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!