Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Egyetemre járunk mindketten. Sokszor szemezünk, sokszor néz engem amikor azt hiszi nem látom, kitágul a pupillája ha rám néz... De valahogy mégis bizonytalan vagyok. Néha bókol,azt mondta különlegesen szép vagyok, emlékszik, hogy ezelőtt két hete milyen táskát vettem stb. Csak az a baj, hogy nekem volt egy kapcsolatom, ami egy hete ért véget. Mindig feltűnt nekem,hogy kérdezett a barátomról, mit csinál, a családom szereti e őt. S azt hinném hogy szeret, de akkor miért nem lép, probálok jeleket küldeni, de én is félénk vagyok.Ez olyan tinis viselkedés, pedig a fiú 22, én 20 vagyok... Mit javasoltok? Kezdeményezzek? Várjak? És ha mégsem tetszem neki?

2018. máj. 22. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem kezdeményezz.. Lehet, hogy túl szerény, bátortalan. Lehet ő is ugyan olyan bizonytalan mint te.

Ha a pasidról kérdezgetett, akkor tuti bejössz neki.

Tudod ez a 21. század, ma már egy lány is kezdeményezhet.

2018. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!