Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk/férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk/férfiak! Ti hogyan viszonyultok a szűz lányokhoz?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar. Bizonyos téren jobb is, hogy még nem volt benne másnak a pénisze, illetve egyfajta megtiszteltetés, ha egy lány nekem adja a szüzességét.
2018. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy, mint bármilyen más lányhoz.
2018. máj. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Sehogy, mert általában nem tudom ezt róluk. Elvégre ez magánügy :)
2018. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akinek vekony szerszama van az ugysem veszi eszre hogy szuz a csaj .. akinek meg nagy van az verbe aztatja meg visitasba.. tehat hogyan alunk hozza. Kis szerszam = boldog nagy szerszam = fajdalmas kin akar mind2 felnek.
2018. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sokkal nagyobb felelősség lenne szűz lánnyal lenni, amire nem feltétlen vágyom, viszont ez nem jelenti azt, hogy kizáró ok lenne a szüzesség.
2018. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Mivel ~3 hónap együttlétnél hamarabb nem lenne köztünk szex nem akadályozna ha az első olyan amilyen...


Egyébként is elvárásom és részemről egy tisztelt állapot...


25f

2018. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ugyan úgy mint más lányokról. Nem igazán mondanám mérvadó dolognak és amúgy sem múlik azon kb semmi, hogy szűz vagy sem.
2018. máj. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

4#, te még sose szexeltél rendesen. Nagyon sajnálom.


A lányhoz, mint egy olyan lányhoz, akinek olyan személyisége van, mint neki. Szóval csak személyiség számít. Szüzzessége egy nem befolyáosló tényező.

Magához szüzességhez viszont pozitívan. Tudván, hogy nagyon enyhén szólva profi vagyok mások érzelmi kezelésében, egy szüzzesség nekem adással nehezen tudna jobban dönteni.

2018. máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
8 as remelem a kerdezo egy 8 mazas no es szivesen elvenned neki .. xd
2018. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék egy szűz barátnőnek, a végsőkig megbecsülném.
2018. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!