Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akirol ugy gondolom, hogy sok csajra nyomul, meg sokaknak irogat, koztuk nekem is. Mar honapokkal ezelott is es most is elmondta hogy bejovok neki.


Szerintetek van abban logika, hogy sok csajra haj, viszont sokan vagy mindenki elutasitja, ezert vissza-visszater hozzam meg kitart mellettem es ugymond jo leszek neki en is ha mar senki mas nem akarja ot?


2018. máj. 22. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Alapban nem is vennék komolyan ilyen "írogatós" bohócokat.
2018. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Engem nem érdekelne az a ferfi aki egyszerre sok csajra hajt és csak azért ír újból nekem mert a többi nő elhajtja

Ha nincs ló jó a szamár is? Ebből nem kérnék

2018. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
#1 Így van, egy igazi férfi találkozni hív, nem csak cseten ígérget meg teszi a szépet.
2018. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2018. máj. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Próbálkozik, ahogy majdnem minden férfi. De nem értem a dolgot. Ha az illető nem próbálkozna senkinél, az lenne a gond. Ha csak pár nőnél és ezért nem talál senkit, szintén ő lenne a hibás. Így, hogy egy csomó nőnél próbálkozik, szintén ő a rossz?

Oké... Akkor mégis kinél és hogy próbálkozzon az, akinek nem megy a dolog?


#3: Nem ijesztő kicsit, ha valaki egy köszönés után találkozót kér?

2018. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5: Olyan kur.va nagy dolog lenne, ha egy pasi 1 db neki tetsző nőnél próbálkozna?!?! (És itt most nem "a külseje bejön neki, szívesen megdugnám" kategóriára gondolok, hanem ÉRTELMES párkapcsolatra! Aztán ha nem viszonozzák a közeledést, akkor keresgélne tovább, és nem közben!!!(Kvázi nem lenne neki amúgy kur.vára mindegy, hogy kivel jön össze a dolog, csak valaki legyen már, hanem VALÓBAN ÉN KELLEK NEKI, NEM MÁS!)

Olyan kib.szott nagy kérés lenne ez?!?!

2018. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#6: Pont ugyanakkora dolog lenne, mint az, hogy a nők csak 1 férfi közeledését fogadják, a többiét pedig utasítsák el, és ne játszmázzanak.

És ha valakinek több nő tetszik és megszeretné mindet ismerni, hogy aztán kiválasszon egyet? Vagy, ha valaki kb. 5 évente talál olyat, aki első látásra is igazán tökéletes neki minden téren, akkor 5 évente próbálkozzon?

Nem, nem nagy kérés. Azok a nők, akik tényleg különleges dolgot tudnak nyújtani, lazán megkapják azt, amit szeretnél.

2018. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Vagy, ha valaki kb. 5 évente talál olyat, aki első látásra is igazán tökéletes neki minden téren, akkor 5 évente próbálkozzon?"


Az én normáim szerint ez lenne a normális. És nem az, hogy "nem tetszel, de azért kefélni csak kell..."

2018. máj. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#8: Oké, vegyünk valakit 18 éves korától kezdve. Szerinted normális, hogy 35 éves korára 3 nőnél próbálkozik egy férfi és egyedül marad, ha pont annak a 3 nőnek nem tetszett?

Te egyáltalán eltudod képzelni, hogy egy férfinak nem úgy megy általában a dolog, hogy kiválaszt valakit és egy kicsit mosolyog rá?

Attól, hogy egy férfinak több nő szimpatikus, nem feltétlenül csak dugni akar. Pl. a tinderen férfiak ÉS nők is pont ugyanúgy egyszerre több emberrel ismerkednek.

2018. máj. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
46 éves vagyok, és összesen 4 kapcsolatom volt. Sose kavartam párhuzamosan senkivel. És köszönöm, normálisnak érzem magam, szerintem nem maradtam le semmiről. Boldog párkapcsolatban élek.
2018. máj. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!