Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Mit csinaltatok volna? Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Leanybucsu es legeny bucsu ebbe volt tartva , mert keves baratunk van de ok fontosak is.

Legalabbis nalam egy baratno volt fontos... csak VOLT.

nos en nem csak a baratnot hibaztatom , hanem a volegenyemet is.

Mindekettovel szepen elbeszelgettem masnap.

De a kedves baratno ( volt) nem vette komolyan.

Mindenki ivott. Persze nem lehet a piára fogni.

Volegenyem eleresztett egy olyan mondatott , hogy " ha nem lennenk egyutt mar lefekedtunk volna a baratnoddel"

A kedves ( volt ) baratno a reakcio " en nem kezdenek ki masnak a pasijaval"

Nos ez a kedves baratno tett is , hogy mindenki foglalkozzon vele.

A volegenyem en elottem megprobalta megfogni a feneket.

En nem voltam tul jol igy lefekudtem aludni egy kicsit.

Arra ebredtem , hogy baratno egy szal melltartoba es szoknyaba tancikal a fiuk elott. Hozza teszem ott volt az anyos jelolt is. Masnap hallgattam anyostol , hogy miket csinalt a baratno. Nekem meg egett a pofam. Mint kiderult ra maszott egy kedves ismerosomre akinek felesege es gyerekei vannak. Persze egybol ellokte ahogy harapdalni akarta a nyakat.

Aztan a kedves volegenyemre is ra maszott o neki is elkezdte harapdalni csak leallitotta.

Akik jozanok voltak ok meseltek el nekem.

En probaltam elmagyarazni a baratnonek masnap , hogy igy nem viselkedunk de o szerinte ezzel nem volt baj es , hogy igy kell bulizni , mert szingli.

Probaltam elmagyarazni azt is neki ,hogy miatta egett a pofam az anyos jelolt elott + a soginő elott is noh megasok elott is.

Parom napokig maga alatt volt brutalisan megbanta amit mondott.

A baratno szerint en vagyok a hibas amiert nem voltam vele hanem lepihentem. Tenyleg nem ereztem jol magam.

Aztan a kedves baratok pedig kozoltek nem ohajtjak latni a holgyet.

Sms is a (volt)baratnovel. De verig volt sertve es aztan kozolte nem lesz a tanum es nem ohajt jonni az eskuvore se.

Nekem az is szarul esett , hogy rohogott a pofamba amikor elmondtam a nem tetszesemet.

Parom azota oda figyel a dolgokra. Nem csinal hulyesegeket.

De legalabb o belatja, hogy hibazott es elnezest kert. De a (volt)baratno ennyit se.

Bocsi , hogy hosszura sikerult es elnezest ha van benne helyesirasi hiba.


2017. dec. 20. 20:13
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia:) Szerintem elég morbid ezt mondani esküvő előtt, még jó, hogy megbánta. Az viszont amit a volt barátnő tett, már egyenesen pofátlanság..
2017. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt derült ki milyen ember is valójában a barátnőd. Legközelebb válogasd meg. A vőlegényed pedig ha tényleg megbánta akkor szemet hunynék felette.
2017. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bolond az a csaj egy egyenesen skizófrén hajlamokkal bíró..
2017. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem skizofrém csak a pia előhozta az igazi énjét! Elég érdekes a kérdező stílusa....(aki érti)
2017. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolso! Nem tudom mi bajod a stilusommal?

Senkit nem bantottam nem sertegettem.

Csak erdekelt volna masnak mi a velemenye errol az egesz sziturol.

De mindegy is!

A tobbieknek koszonom a valaszt.

2017. dec. 20. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

De nagy barátság lehetett köztetek, ha ennyitől megsemmisült...

Egyrészt te magad is olyan részeg voltál, hogy le kellett feküdnöd, meg hát a barátnődről van szó, szóval ugyanaz a szint...

Másrészt annyi empátia nincs benned, hogy át tudd érezni, hogy milyen, amikor szingli és rohadtul magányos vagy és a legjobb barátnőd lánybúcsúján vagy, aki hónapok óta csak az esküvőről bír beszélni? Aztán a vőlegény olyat mond, amitől úgy érzed, akár te is lehetnél most menyasszony, ha máshogy alakul valami apróság.

Ha a legjobb barátod kifordul magából és botrányosan viselkedik, akkor nem merül fel benned, hogy esetleg segítségre, törődésre volna szüksége?

2017. dec. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. Nem voltam reszeg

2. 6 ev baratsagrol beszelunk

3. Baromira nem volt maganyos elvezi a szingliseget abszolut nem vagyik kapcsolatra.

4. Baromi sok mindenbe mellette alltam kisegitettem.

5. Amikor a pasija elhagyta en szedtem ossze mert a szulei nem birtak vele. Munka utan az volt mindig az elso hogy hozza mentem.

6. Mivel nem jo neki otthon en ajanlottam fel neki , hogy lakjon nalunk.

2017. dec. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!