Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha plasztikáztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha plasztikáztatok, akkor soha többet nem leszek visszautasítva?

Figyelt kérdés
Ha valaki külsőre 10/10-es, szép arc, jó alak, és ehhez még a személyisége is rendben van, akkor soha többet nem fogja szerelmi csalódás érni? Megéri ebbe invesztálni, igaz?

2018. máj. 23. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
CSAK HA AGYAT ÜLTETTETSZ BE MAGADNAK!
2018. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jólvan már, ekkora kamu kérdést! :D
2018. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem :D A tökéletes külsejű lányok lábai előtt hever mindenki..nem tudom elképzelni, hogy ők valaha is telesírnák a párnájukat egy pasi miatt.
2018. máj. 23. 16:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmire sincs gararncia. Bármilyen is vagy kívül-belül, attól még érhet csalódás.
2018. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Olyan arc nincs, amely mindenkinek 10/10-es. Pl.: Clooney férfiideál, de hót ziher, hogy őt is utasították már vissza, és nem mindenkinek jön be.


Amúgy meg én még nem láttam jól kinéző plasztikáztatott arcot. Valamit talán szépíthet, de ne is álmodj arról, hogy valaki kifaragja belőled a Dávidot.

2018. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5: nekem több barátnőm is plasztikáztatott már és mind gyönyörűek lettek. Most ne ilyen agyonplasztikázott Michael Jacksonokat képzelj el.
2018. máj. 23. 16:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben mindenkinek megvannak a problémái - a gyönyörű csajsziknak is -, minden jogod megvan hozzá, hogy te ezt úgy kezeld, hogy megplasztikáztatod magad, de csodát ne várj tőle.


Üdv.: a fenti kételkedő.

2018. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj ezzel, hogy szarbol nem lehet várat építeni bármilyen durva megfogalmazás. Ha arcra nem vagy gyönyörű akkor top10-es csaj nem leszel.

Volt olyan ismerősöm aki több mint egy milliót költött magára, de ugyanúgy elég csúnya maradt némileg kisebb orral még nagyobb mellekkel.

2018. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, baráti körbe kizáró ok, már ha nem balesetből adódik, vagy egészségügyi probléma, mondjuk egy orrnál.
2018. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézz rá Geronazzo Máriára,mennyit invesztált és már meg is válaszoltad magadnak a kérdést.Vagy nézd meg Kelemen Annát,alig 40 és majdnem a kocsisoron jobbakat látsz már nála,annyira mű.


Meg a személyiség rendben dolog is elég összetett,kinézettől függetlenül bárki hozhat rossz mintákat,stb.Szóval nem ilyen egyszerű a dolog.


Jó,ha mondjuk valaki egyszer megműtteti az orrát,mert nagyon nagy,az még oké,vagy ha valakinek tényleg semmi melle és ettől jobban érzi magát,az is más tészta,mintha valakin semmi se természetes.

2018. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!