Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nézett vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nézett vissza?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban mentem dolgozni a műszakos busszal. A mellettem lévő sorba beült egy csinos hölgy, akit eddig nem igazán láttam. Egyszer picit hosszabban rám nézett, aztán hosszabban ki az ablakon. Én néha-néha ránéztem, meg néha ki mögötte az ablakon, mert felmértem, mi vár majd bent munkaügyileg. Mikor leszálltunk a belső pályaudvaron, előttem ment a kolléganőjével de még egyszer hátra is nézett. Vajon miért? Különösebben nem stíröltem meg, csak néha lopva ránéztem. Amúgy egy kellemes külsejű, kb 40-es hölgy volt, elég vonzó. Jómagam 27 vagyok és nem igazán szoktak megnézegetni a nők, amióta a munkám folytán meghíztam. (sokat ülök)


Vajon én láttam bele túl sokat? Amúgy nem tudom ki az, óriási a hely ahol dolgozok, nem ismer mindenki mindenkit.



2018. ápr. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy összesúgtak a kolléganőjével, hogy "képzeld, egy tök helyes pasit láttam a buszon". Nem kell ebbe sokat látni, viszont feldobja az ember napját, simogatja kicsit az egót. De az is lehet, hogy hasonlítasz egy ismerősére, volt barátjára, férjére, rokonára vagy egy színészre, akit imád. A fene tudja.
2018. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lecsekkolta az ismeretlent. :D
2018. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!