Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oldal az a puncs.hu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldal az a puncs.hu?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata?
2018. máj. 24. 04:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez itt a reklám helye? Felmész és megnézed, ennyi.
2018. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Gazdag pasik/ők keresnek olyan fiatalokat, akik a pénzért eljárnak velük szórakozni, estekre, szexelnek, stb.

2. Olyan fiatal csajok/pasik, akik pénzért ezeket megteszik.

2018. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#nők, elírtam
2018. máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

igen van! engem eddig csak kihasznaltak a ferfiak, mostmar en hasznalom ki oket.Egy 45 eves parom van aki akarmit meg tud venni nekem! Engem egyaltalan nem zavar ez, mert megalapozom vele az eletemet.Amit lassuk be mas luzer 19 evessel nem tudnek...


19/L

2018. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor ez nem egy sima társkereső oldal.. :)
2018. máj. 24. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!