Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a pasitok nem követne vissza instagramon?

Figyelt kérdés

mikor megismerkedtünk valahogy elmaradt, és 1x mondtam neki, hogy neki sose jutott ez eszébe? aztán annyiba hagytuk, tegnap bekövettem, erre nem követett vissza. kérdeztem tőle, hogy rejteget valaki elől? erre azt mondta hogy túlreagálom ezt a közösségi média izét, de majd bekövet. még mindíg nem történt semmi és sztem nem is fog,de nem akarom neki még1x mondani, mert ha már úgy kell ráerőszakolni az régen rossz.

tudom nem nagy cucc, csak rosszul esik, hogy mindenkit követ, más csajokat is, de a barátnőjét nem jut eszébe...

valami ötlet?


2018. máj. 24. 11:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen esetre, van előkészítve egy kötél és már is akasztom fel magam. Ez már a világ végét jelenti.
2018. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Bence_ ***** válasza:
38%

Mond el, hogy neked fontos.

Aztán gondold végig neked miért fontos,hogy mi van egy weboldalon?

Mivel téged ismer, vele vagy minek kövessen, kinek kéne bizonyítani?

2018. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
67%
Azt szólnám hozzá, hogy szakítanék veled, és keresnék egy felnőtt, értelmes nőt.
2018. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
64%

Ó,báxxmeg :DDDDD


Ennél nagyobb gondod ne legyen,de tényleg!

2018. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó, pont ezt akartam én is írni.. :D

Bár lenne egy tökéletes kapcsolatom, és csak annyi bajom lenne, hogy a pasim nem követ Instagramon.. :D

2018. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem fontos neki. Az én barátom se követett vissza. Nem is használja egyébként. Nekem is rosszul esett, de arra jutottam, hogy nem fontos. Facen ki van írva, az instát meg csak én használom.
2018. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
nekem ninca facebookom csak instám, szóval jelenleg sehol mem követ, de napi szinten használja
2018. máj. 24. 12:03
 18/31 A kérdező kommentje:
nincs*
2018. máj. 24. 12:03
 19/31 anonim ***** válasza:
66%
Megértünk a pusztulásra.
2018. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk nem a virtuális életben kéne kiélni magad, hanem a valóságban.

Ha nem követ be, vagy nem olyan aktív, vagy nem érdekes a te oldalad.

Bizony, olyan is van... Mondjuk hogy mindig saját magadról raksz ki kutya filteres, meg emelt melles képeket.

Legrosszabb esetben számodra ez van.

2018. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!