Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a pasitok nem követne vissza instagramon?

Figyelt kérdés

mikor megismerkedtünk valahogy elmaradt, és 1x mondtam neki, hogy neki sose jutott ez eszébe? aztán annyiba hagytuk, tegnap bekövettem, erre nem követett vissza. kérdeztem tőle, hogy rejteget valaki elől? erre azt mondta hogy túlreagálom ezt a közösségi média izét, de majd bekövet. még mindíg nem történt semmi és sztem nem is fog,de nem akarom neki még1x mondani, mert ha már úgy kell ráerőszakolni az régen rossz.

tudom nem nagy cucc, csak rosszul esik, hogy mindenkit követ, más csajokat is, de a barátnőjét nem jut eszébe...

valami ötlet?


2018. máj. 24. 11:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Egy picit azért mégis szánalmas valahol ez az egész...


De komolyra fordítva: az instagram egy kirakat rólad. Miért esik rosszul, hogy nem követ? Nem látja a sok szelfit rólad?


Az is lehet, hogy csak nem kíváncsi a sok p*tsre aki követ vagy "lájkol" a kamu kirakat online felületeden, és jobb neki így.


Ha annyira nem akarna ott tudni téged, akkor a te követésed sem fogadta volna el, nem?


Mondjuk nálam eleve inllúziórombolóak azoka "férfiak", aki egyáltalán fent vannak ott, pláne akik a celeb meg mindentkiteszek p*tsákra csorgatják ott a nyálukat, pláne barátnő mellett..

N

2018. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!