Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a pasitok nem követne vissza instagramon?

Figyelt kérdés

mikor megismerkedtünk valahogy elmaradt, és 1x mondtam neki, hogy neki sose jutott ez eszébe? aztán annyiba hagytuk, tegnap bekövettem, erre nem követett vissza. kérdeztem tőle, hogy rejteget valaki elől? erre azt mondta hogy túlreagálom ezt a közösségi média izét, de majd bekövet. még mindíg nem történt semmi és sztem nem is fog,de nem akarom neki még1x mondani, mert ha már úgy kell ráerőszakolni az régen rossz.

tudom nem nagy cucc, csak rosszul esik, hogy mindenkit követ, más csajokat is, de a barátnőjét nem jut eszébe...

valami ötlet?


2018. máj. 24. 11:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
4%
ilyen szánalmas embereknek hogy lehet párjuk?
2018. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
25%
Csak en kapok allergias kiuteseket a "bekovettem" szotol?
2018. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem értitek a lényeget. eddig is elvoltam a követése nélkül,csak amikor már 3x próbálom rávezetni hogy jó lenne ha a többi csaj mellett mondjuk ne pont a bnője legyen az akit nem követ, és direktbe mondom neki, és mégse, akkor elgondolkozom, hogy talán nem érdeklem.

másokat simán bekövet, engem nem.

2018. máj. 24. 12:34
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

Alapjáraton én is falnak tudok rohanni, hogy sokan ennyire rá vannak zombulva a közösségi médiára, és ezen problémáznak.

Nekem pl nem "lájkolja" soha semmimet a párom, (a kétévente egy megosztás közül :D ) abszolút hidegen hagy. Mondjuk emellé ő abszolút nem aktívkodik közösségi médián, a facebookot levelezésre használja, szóval így nem probléma, én se ott élek, tényleg 2-3 évente felrakok egy fotót, aztán kész.

Ha viszont a kérdező pasija aktív insta-user, akkor tényleg kicsit fura, hogy másokat követ, pont őt meg nem. Kicsit olyan, mintha a való világban minden más nőnek bókolna, kivéve a párjának. Ez nekem bizarr. Meg az is, hogy basszus, ha a párom azt mondja nekem, hogy jobban érezné magát attól, ha megnyomnék neki egy gombot, akkor mi a túróért ne akarnám megtenni?

Mondjuk szerintem a megoldás nem az lenne, hogy akkor kövessen téged is, hanem pont az, hogy hagyjátok mindketten a francba azt a vackot :D

Töröljétek magatokat mindketten, és próbáljatok meg ilyen sz....$ágok nélkül élni, lehetséges ám. :D

Vagy szimplán kérdezz rá nála, hogy MIÉRT okozna neki ekkora nehézséget egy pöccintés, és ne hagyd, hogy kitérjen a válasz elől.

Tanuljatok meg kommunikálni, és a való világban élni... Jópofa dolog az internet meg az insta, de nem szabad hagyni, hogy fontosabb legyen a valóságnál, és elsorvassza a valódi kapcsolatot, interakciót másokkal.

2018. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
64%

Oh, b4szd meg, hány évesek vagytok?

Btw, ott lesi a csajokat, ha látnád, akkor meg az lenne a bajod, hogy nézi.

2018. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
46%

OFF: Nem vagyok nő, tehát nem akarom, hogy pasim legyen, de szerintem örülj neki, hogyha ez számodra a nagy probléma. Képzeld el mi lenne, ha esetleg nem csak követné a többi nőt, hanem megdugná őket. Felnőtt párkapcsolati probléma: nem követ a pasim instán

XDDDDDXDDDDDD


Egyébként simán lehet, hogy ez neked nagyon fontos, beszélj vele újra és éreztesd vele, hogy ez neked mennyire fontos és akkor megérteti majd, ha eddig nem értette. Tudom, mondtad már, de akkor kérdezd meg, hogy miért nem követ. Bár elképzelhető, hogy hülyének néz majd.

2018. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Bekövesselek?
2018. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 peca1000 ***** válasza:
0%
Miért követne téged, hiszen veled élőben találkozik, lát, ott vagy előtte, téged úgy követ. Persze, hogy mást követ az Instán, hisz őt csak ott látja. Gondolkodj!
2018. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Bence_ ***** válasza:
0%

Tényleg!

Kövessük mi 😀

2018. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
tök mind1, elegem van. 2x mondtam neki, és nem. ha valaki ennyire nem képes de más nőket tud követni akkor ennyire érdeklem. én el nem tudom képzelni hogy valakiért odavagyok, ráadásul a párom, bekövet engem és én nem viszonzom, úgy hogy még mondta is. ennyit jelentek neki. úgy látszik nem tarozok bele az érdeklődési köreibe. ennyi.
2018. máj. 24. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!