Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok még hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok még hajlandóak ismerkedni és várni a szexszel vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és még nem volt kapcsolatom. Nem vagyok se prűd, se semmi ilyesmi, de nekem elsősorban nem szex kell, hanem egy kapcsolat, amiben van szeretet, bizalom, megértés, támogatás, minőségi együtt töltött idő, beszélgetések, közös programok stb. Természetesen a szexualitás is a felnőtt kapcsolatok része és ezzel nincs is semmi baj, sőt, de időre van szükségem ahhoz, hogy valakivel eljussak odáig. Nem arról van szó, hogy éveket szeretnék várni, de számomra fontos az, hogy ténylegesen megismerjük egymást és nem tudnék lefeküdni senkivel sem az első randin, de még a harmadik vagy ötödik alkalommal sem, mert nekem az túl kevés idő.
2018. máj. 24. 15:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen, tapasztalat :) A normális srácok ugyanúgy meg akarják ismerni a lányt. A barátom is ilyen.
2018. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon helyes, értelmes nő vagy, szépen fogalmazol. 😊 Igen, hála az égnek van még ilyen férfi. A férjem is ilyen volt, nem követelőzött, tiszteletben tartott és az én tempómban történt minden. 21 éves volt, mikor megismerkedtünk. Vannak még ilyen férfiak, majd megtalál téged is, ne add fel! 😉


26/N

2018. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Léteznek még olyanok akiknek normális az értékrendje és becsülik a szeretet alapvető természetét.

De mint Freud is megírta, "A szexközpontú társadalom gondolkodás nélkül szegi meg az isteni és az emberi törvényeket, és darabokra töri az értékrendet. Olyan, mint a tornádó: nyomában holttestek, kettétört életek, kimondhatatlanul sok szenvedés és megszegett normák romhalmaza marad. Megsemmisíti a szerelem igazi szabadságát ahelyett, hogy gazdagítaná és nemesebbé tenné a szexuális szenvedélyt, puszta közösüléssé degradálja azt"

2018. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

Arra amiket felsoroltal ott vannak a barátaid.

Értelmes férfi azután ismeri meg alaposan a párját miután már együtt vannak, a párkapcsolat minden velejárójával karöltve. Felesleges húzni bárki idejét ezzel, hogy te csak két hónapig randizgatsz, addig a másik rá van kenyszerulve az akaratodra majd bekozold utána, hogy mégsem érzed úgy a kémiát.

2018. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de örülök, hogy van valaki, aki hasonlóan gondolkodik. Én is annyi idős vagyok, mint te, nekem sem volt még kapcsolatom és abszurdnak tartom, ha valaki egy kvázi ismeretlennel már egyből lefekszik. Szerintem pár hónap minimum kell ahhoz, hogy kialakuljon az az intimitás és bizalom, ami ehhez szükséges, na meg van más is egy kapcsolatban a szexen kívül, ami sokkal fontosabb, és amire sokan mégsem fordítanak ekkora hangsúlyt..Szerintem ne add fel, biztos van olyan srác is, aki így gondolkodik, max.még nem találkoztál vele. A netes ismerkedésnél (itt most főleg a Tinderre gondolok ) mondjuk szerintem kisebb eséllyel találsz hasonló értékrenddel rendelkező pasikat, mint ha más módon próbálsz ismerkedni (pl barátok barátai , rendezvények, stb)
2018. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Számomra is valami ilyesmi lenne az ideális, pedig én még csak nem is vagyok lány.
2018. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor az a kérdés, hogy hogyan találj ilyen fiút, vagy hogy érdemes-e várnod, amíg majd magától bekopog az ajtón, amíg te várod a sült galambot?
2018. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátom is mindig kivárt mindent...én 24 voltam akkor szóval gondolhatod...de kivárta h én kezdeményezzem a csókot stb. Persze kimutatta mennyire kíván de sosem ijesztett el. :)


A szex az egyik legjobb része egy kapcsolatnak... :D

2018. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Rengeteg srác képes várni, ahogy előttem leírták.

Ettől függetlenül én maximum egy hónapot várnék. Ha valaki egy hónap után azt mondja, hogy még nem biztos az érzelmeiben és nem bízik bennem, akkor nem egymást keressük. 25 vagyok és ha valakit szeretek, akkor azzal szexelni akarok. Semmi probléma nincs azzal, ha valaki hónapokat akar várni, de nem egymást keressük.

2018. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell fogni.

Mostanság nincs türelmük az embereknek semmihez. Ez igaz a kapcsolatokra is. Ment már ismerkedésem is a kukába. 20-30-ig bezárólag van tapasztalatom.

Sok ember nem tolerálja, hogy

1. csók csak akkor van, ha már járunk.

2. akkor járunk, ha biztos vagyok benne, hogy szeretem.

Sok embert kedvelek és van közöttünk szimpátia, de ebből nem biztos, hogy lesz szerelem és nem fél-1 év után akarom kukázni a kapcsolatot, hogy "bocs még mindig nem érzek semmivel többet mint a barátaim iránt". Volt aki időhúzásnak érezte, volt aki csak azzal vádolt, hogy szórakozom. De nekem ez a korrekt. Csak úgy nem járogatok senki ígéretessel, csak amikor már biztos vagyok saját magamban, és tudom, hogy nem hagyom ott fél év múlva.

2018. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!