Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves szűz férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz férfiak! Miért vagytok szüzek még? Dühösek vagytok emiatt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

És te miért vagy szűz?

Ja, tudom. Alkoholista vagy, bűn ronda, rohad a lelked és ha ez nem lenne elég, egész nap itt rinyálsz.

2018. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XD
2018. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem akarok közveteln a témához szólni.

De érdekesség, hogy a kérdező nem használt semmilyen offenzív jelzőt a kérdésében, tehát feltett egy szalonképes kérdést (még ha hülyeség is).

Erre az első válaszoló letámadja ok nélkül. Ezután pedig gonosz rohadó lelkűnek nevezi.

Tükör nincsen gyerekek?

Komolyan mondom, ezek cirkuszba illő jelenségek itt.:D

2018. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21 vagyok szuz, nem vagyok duhos, miert kene az lennem, ha nem erdekel a tema? Vannak hobbiaim celjaim lekotom magam. Boldog vagyok igy is, mondjuk nem osztana nem szorozna ha pl 4 eve elvesztettem volna. Attol nem tartok egy pasit sem felsobbrendunek, mert mar nem szuz. Egyszer ketszer mar elveszthettem volna idosebb konnyuveru nokkel, de nem izgatott annyira hogy most megkell dugnom :)
2018. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
#3 Ebben a cirkuszban a kérdező a porondmester. És ő dühös, emiatt, ez tuti. :D
2018. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 a neve nyilvános, valószínűleg az első válaszoló olvasta már a kérdező több kérdését és válaszát, és már ki van vele a töke! :)
2018. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

rossz tulajdonságaim miatt (vagy a jó tulajdonságok hiánya miatt)


nem vagyok dühös

2018. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3#

Ez a szerencsétlen kb már 3 éve itt rinyál minden egyes nap. De nem elég, hogy hisztizik, még mocskolódik is. Írd csak be a google-ba ezeket a neveket: Csendes farkaskutya, Rakott krumpli, Strohmann, Suhanó pásztorkutya. Ez mind ő volt és amilyen stílust megengedett magának, meg amiket írkált, azok után megérdemli a megvetést. Arról nem is beszélve, hogy előszeretettel kezdett privátban anyázni, illetve egyéb jelzőkkel illetni a válaszolókat.

2018. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Strohmann! Már azt hittem, végleg eltűntél. Hogy állsz a munkakereséssel és az alkoholról való leszokással?
2018. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!