Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tettél volna?

Figyelt kérdés

Ha beleszerettetek a legjobb barátotokba, de ő nem szeret viszont. Nagyon rossz passzban van. Depresszió, kilátástalanság, megfordul a fejében, hogy véget vet az életének.

Mivel ő nem szeret viszont, nem nyilvánítod ki az érzéseidet, vagy elmondod neki, mennyit jelent neked valójában, hogy tudja, valakinek nagyon fontos, és szeretik?

Én az előbbit választottam, de nagyon bánom. Szerencsére nem fulladt tragédiába, de most már nem ezt tenném.


2018. máj. 24. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szerelmet nem is vallanék, de azt mindenképp elmondanám, hogy mennyire fontos ő az életemben, milyen sokat jelent, milyen sokat tesz hozzá az életemhez. Lehet hogy elvinnének az érzelmek és kibukna belőlem, hogy szeretem. Ha ezt nem is tervezném, akkor is.


26/N

2018. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, egyén és szituációfüggő, de azt gondolom, hogy inkább elmondtam volna az érzéseimet, ismerve önmagam.
2018. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!