Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme van? Ki érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme van? Ki érti ezt?

Figyelt kérdés
Barátnőm csajos napot tartott az egyik barátnőjével és együtt voltak egész nap, de este találkoztunk meg nála aludtam. Akkor megkérdezte hiányzott-e nekem, előző nap is találkoztunk meg aznapra is meg volt ugye beszélve estére szóval nyilván nem, de ezen megsértődött volna szerintem, így rávágtam csípőből, hogy igen. Erre mondja nekem, hogy nem hisz nekem, hát tegnap találkoztunk. Kérdem én, ha ő is tudja, hogy hülyeséget kérdez akkor miért kérdezi meg? Nők erre valami ésszerű magyarázat?
2018. máj. 25. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelte, hogy igazat mondasz-e csak azért, hogy a kedvében járj.
2018. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen jól esik neki hallani, akkor is, ha nem hiszi el. Ez kicsit ilyen önámítás. Azt akarja, hogy akkor is hiányold, ha csak egy napig nem találkoztok, de attól még lehet, hogy ő nem is hiányolt.
2018. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De még csak az sincs, hogy egy napig nem találkoztunk, mert előtte való nap is együtt voktunk meg aznap este is, annyi történt, hogy ő így nap közben a barátnőjével volt, szóval nem beszéltünk nap közben, de én eleve dolgoztam szóval az lefoglalt. Csak ez szerintem olyan hülyeség, ha hiányzik azt mindig mondani szoktam, miért kell ezt így értelmetlenül "kierőszakolni". Úgy is tudja, hogy nem mondom meg, hogy nem hiányzott, meg szerintem élő ember nincs a földön aki erre azt válaszolná a párjának, hogy nem. Mi értelme ennek?
2018. máj. 25. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak hallani akarta. Lehet, hogy nem mutatod ki annyira, hogy szereted, és azt igényelné jobban? (Nem tudom, nem ismerem a kapcsolatotokat, csak ez is egy lehetőség.)

Vagy azt szeretné, hogy semmi másod ne legyen rajta kívül, és egész nap rá gondolj, hogy fontosabb legyél neki - akkor is, ha ő közben a barátnőjével lóg.

2018. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Folyton együtt vagyunk, szinte már életem sincs rajta kívül, neki jó mert ő otthonról dolgozik saját munkarendben, de én bejárok dolgozni minden nap és csak meló után tudok bármivel foglalkozni mégis az időm nagyrészét rá áldozom, mert szeretem és szerintem ki is mutatom eléggé ezért is nem értem, hogy ennek mi értelme van.
2018. máj. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!