Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös lakcim eseten köteles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hgao kérdése:

Közös lakcim eseten köteles vagyok fizetni tartasdijat a gyerekem utan? Az exem nem jelentkezett ki a kozos cimunkrol, hatha meg kibekulunk, de penzt koveteli a kisfiunk utan mar 3het utan.

Figyelt kérdés
Stilusosan tavozott,mikor en meloba voltam. Elvitt csomo dolgot,haztartasi dolgok, kisebb diszek,butorok amit en vettem. A lakas is en tulajdonom. Mergelodtem,de rendorsegig nem akartam elmenni. Amig ide lesz bejelentve lakhelyileg van jogom hozza h ne fizessek neki?
2018. máj. 25. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs. Akkor is jár a gyerektartás, ha ott is lakik.

Neked is kár volt gyereket csinálni.

2018. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jogod van nem fizetni, de 6 hónapra visszamenőleg behajtják rajtad, az elköltözéstől számítva. Valahol csak lakik, tehát van ideiglenes lakcíme, a gyereknek meg addig is ennie kell.
2018. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a tartásdíj és a lakcím nem függ össze.
2018. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Mondjuk az mókás, hogy kvázi meglopott, de te semmit nem tettél ezügyben.


Pár napja bőszen lecsesztek engem, hogy "olyan nincs, hogy valaki bosszúból elvisz számodra fontos dolgokat szakításkor"...


Hát mint látjuk, de.


Fizess, mást nem tehetsz. Így jártál, buta dolog volt vele gyereket vállalni. Lehet ez is olyan nő mint egyik nem túl kedves "majdnem-rokon" ismerősöm akinek 4 gyereke van 4 férfitől, mindtől beszedi a tartásdíjat, de a gyerekekre alig költ (magára annál többet), a gyerekeket a hivatalban használja fegyvernek, hogy kapjon ilyen-olyan támogatást, segélykét. Ha nem megy akkor irány a média, cirkuszolni.

2018. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezek után én tuti feljelenteném, ha anyagiakról van szó, akkor minek lennél te is jó fej?


Konkrét kérdésre válaszolva egyébként igen, köteles vagy, mert a lakcím ellenében is lehet bizonyítani, hogy életvitelszerűen nem éltek együtt. Persze ez úgy indul, hogy gyermekelhelyezés, és annak a folytatása a gyermektartási díj megállapítása... szóval mindenképpen jogi útra kell terelni az ügyet. De ha anyukánál marad a pici, akkor igen, fizetned kell, lakcím ide vagy oda.

2018. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem. Van már határozat gyerektartásról? A feleséged (volt) vagy csak együtt éltetek?
2018. máj. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ogen. Ha elvaltatok es ha kenyszerusehbol valoban egy lakasbsn elnetek, akkor is fizetned kell.


Hogy gondolod? A gyereked levegovel taplalkozik a lakcimkartya fuggvenyeben?


Amugy nem ertem. Ti most elvaltatok?

2018. máj. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Apám sem velünk él, máshova van bejelentve, de tejelt, amíg diák voltam, mert mással nem vette ki a részét a szülő-létből. Visszamenőleg is.
2018. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#7


Azt ellenőrzi valaki, hogy az a pénz VALÓBAN a gyerekre megy el és nem magára tapsolja el...?

2018. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
#9 igen, figyelik a pénz sorszáma alapján, hogy gyerekruhát, gyerektápot vesz, és a fűtést is csak akkor fizethet azzal a bankóval, ha leszigeteli a saját testét. Kérdezned sem kéne, annyira hülye vagy!
2018. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!