Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 és fél hónapja szedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél hónapja szedek fogmzásgátlót, de még kiegészítettük gumival a védekezést, ami el is szakadt. Lehetek terhes, ha gyengébb alhasi fájdalom és folyás jelentkezett, vagy gyanakodhatok előzőleg már kezelt gombás fertőzésre?

Figyelt kérdés
Természetesen elmegyek orvoshoz, de míg az időpontra várok, gondoltam megkérdezem itt is. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. szept. 29. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Basszus miért?? A tabi meg teszem azt 99,5%ban véd, tehát mindig lehetsz mellette terhes, ennél többet nem tudunk!!! Ezt meg te is tudod! Annyira felesleges megkérdezni!! Ezer okból lehet folyásod, fájdalmad.
2013. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaja, fölösleges a gumi..
2013. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és nem vagy terhes, mivel a tabi már az első szemtől védett.. ahh..
2013. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a 7.naptól ad teljes védettséget, így ha nem hagytál ki egy tablettát sem akkor nem lehetsz terhes. A gombás fertőzéstől lehet folyásod, de az alhasi fájdalomra nem tudok mit mondani. Szóval terhes nem lehetsz, a többit majd a doki megállapítja. :)
2013. szept. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért szedsz egyáltalán gyógyszert ha még mindig gumiztok??? Mi örömtáncot járva "dobtuk" el az óvszert.....Sok legenda kering a gyógyszert védelméről, van aki szerint 1 hét után véd, van aki szerint azonnal hogy ha a mensi első napjától szeded (ők vannak többségben, orvosok, tapasztalt gyógyszerszedők) és van aki 1 hónapot javasol. Bőven túl vagytok már mind a három lehetőségen, nem kell parázni, 100% hogy nem vagy terhes.
2013. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg az lenne a tuti, hogy ha megszakitasos kozosulessel csinalnatok meg a tabletta meg az ovszer mellett.
2013. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan nem azért teszik fel a kérdéseiket, mert nem sejtik vagy épp tudják a választ rá, csak szimplán megerősítét várnak elfogulatlan, érzelgősségtől mentes emberektől. Ezt amegerősítést megkaptam, köszönöm szépen a válaszokat, a lenézőeket és az ironikusakat is egyaránt. ;)
2013. okt. 4. 21:59
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, ha szedhetsz tablettát, akkor miért akarod az élményt elrontani gumival? ÉLVEZZÉTEK MÁR KI RENDESEN AMEDDIG LEHET! :D
2013. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!