Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs értelme ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs értelme ismerkedni manapság? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

23 vagyok, nem volt kapcsolatom.

Eljutottam arra a szintre, hogy nincs bennem az a gátlás, hogy fosok odamenni lányokhoz odamenni(vagy akárkihez). Most már nem látom értelmét odamenni(csajozásnak sem, ismerkedésnek sem)!

Nem akarok sem rövid, sem hosszútávú kapcsolatot.

Nem vonz a szex, sem a párkapcsolat.


Viszont sehol sem találok olyan embert akivel ÁLTALÁNOS témákról bármiről el lehet beszélgetni, ergo gondolkodik!

Hihetetlen egy-dimenziós emberek vannak. Főiskolások megragadnak a buli/suli/pia háromszögben, alig lehet komoly témákról beszélgetni velük.


Nemre való tekintet nélkül mondom. Nem lehet emberekkel beszélgetni, gépies egydimenziós robotok lettek.

Nem gondolkodnak dolgokról, nem is érdekli őket másnak a komolyabb gondolatai..


Nem ilyen "mi volt a munkában? Mit csináltál hétvégén?" kérdésekre gondolok!


Sokan mondják antiszociális vagyok! De ha egyszer nincs miről beszélnem vele?

Hogy milyen jó az utcán a csaj segge? Hú de meg dugná!

Suttyó parasztok vagy nagyképű prolik!

Lehet választani, hajrá!



2018. máj. 26. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Oké és te az általánosító sértegetésen kívül miről tudsz beszélgetni? Vajon én miért találtam mindkét nemből olyan embereket, akikkel bármiről eltudok beszélgetni? Vajon a barátnőm is miért ilyen?
2018. máj. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem magadban keresd a hibát, ha nem találsz magadnak normális társaságot... Sok sok kiváló ember van, én lépten nyomon nagyszerű beszélgetőpartnerekbe botlom. Szóval vagy te legyél nyitottabb, vagy keress célirányosan olyan programokat, ahol tudsz beszélgetni másokkal. (ezt most nem feltétlenül párkapcsolatra írom)
2018. máj. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem elég sok mindemről lehet beszélgetni, rendszeresen végzünk mély eszmefuttatásokat barátaimmal, de te, kedves Kérdező, engem már önmagában ezekkel a kijelentésekkel taszítasz!

Ha nem lenne akkora arcod, ami mindent és mindenkit kitakar, észrevennéd az értelmes embereket, de mivel azt gondolod, mindenkinél okosabb vagy, lenézed a többi embert, amit ők éreznek és inkább más társaságot választanak, amit meg is értek.


Értelmes ember vagy? Akkor miért skatulyázol be mindenkit? Egy értelmes ember legalább 3 szót odabiggyesztett volna a mondanivalója végére:

Tisztelet a kivételnek!


Először magadban keresd a hibát. Ha valóban értelmes vagy és nem egy egoista paraszt, találni fogsz!

2018. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagyok, tényleg vannak felszínes emberek, de azért én azt tapasztalom, hogy igenis vannak olyanok, akik értelmesek és jó velük beszélgetni. Nem lehet, hogy csak az olyan "szépkülsejű" embereket veszed észre, akiken látszik, hogy menők, bulisok és bennük próbálod a mélységet keresni? Én csendesebb, visszahúzódó lány vagyok, szeretem az embereket figyelni és mindig azt látom, hogy a normálisnak tűnő srácok észre sem veszik a hozzám hasonlóakat és csak a Jó Nőlet bámulják reménytelenül.
2018. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a fröcsögést. Én is sorolhatnám, hogy mennyi bajom van suttyó, proli pasikkal, de inkább nem foglalkozom velük. Találok értelmesebb társaságot.


Az csak a te bajod, hogy suttyókkal foglalkozol.

2018. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs túl sok barátod, ezért nincs olyan ember, aki beengedne a mélyebb gondolataiba. Félismerősökkel, sulis arcokkal én sem fogok nekiállni olyan témákat ecsetelni, amiket kettesben a legjobb barátnőmmel, vagy a párommal beszélünk.
2018. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!