Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párod szokott kocsmázni? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod szokott kocsmázni? Ha igen, hogyan viszonyulsz ehhez, hogyan reagálod le mikor hazaér?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Prolikkal nem járok.
2018. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Nincs párom de, ha lenne se szeretném, hogy kocsmázzon.
2018. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Effektív kocsmázni nem jár de a haverokkal biliárd disco-zás vagy bicikli szerelés vagy ilyen beszélgetős este keretében szokott pálinkázni sörözni stb.

Nem szeretem mert elálmosodik tőle és pont arra alkalmas mikor hazaér hogy lefeküdjön aludni így azért nem túl izgi társaság. De ez kiküszöbölhető azzal hogy vagy nem alszok itthon vagy hogy én is lefárasszam és elfoglaljam magam játszom a gépen a másik szobában.

Ha őszinte akarok lenni azon kívül hogy ilyenkor unatkozom és kicsit elhanyagolva érzem magam semmi bajom vele de nem is csinálja heti rendszerességgel. Szerintem az ilyen italozós móka jót tesz az embernek amíg nem issza magát hányásig vagy öntudatlanságig és nem rendszeres elfoglaltság. Szóval támogatom. Ha itthon vagyok, mikor hazaér meghallgatom az élménybeszámolót ha van kedve fürdeni elmegyek vele aztán lefekszik/szünk.

Ha minden hétre beiktatna egy ilyet akkor elbeszélgetnék vele.

2018. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ismerkedés során szoktam megfigyelni, hogyan viszonyul az alkohol kérdéshez, mivel én egyáltalán nem iszom. Utólag már nem túl szerencsés előállni azzal, hogy jaa, én ezt amúgy nem tolerálom.
2018. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szokott, de általában én is megyek mert barátokkal úgy találkozunk hétvégente, ha valami csoda folytán van idő hétközben, de hétvégén nem, akkor akkor. Nem isszuk le magunkat, maximum ha ünneplünk valamit, becsiccsentés. Általában eszünk is valamit, egy burgert, pizzát, ilyesmit, beszélgetünk, nem iszunk mindig alkoholt, pl. így nyáron, ha biciklivel vagyunk csak limonádézunk.

Ha egyedül megy, fiús talira, menjen nyugodtan, én is szoktam csak barátnőimmel lenni.

20L

2018. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nelkulem nem szokott, egyutt jarunk tarsasagba es a tarsasagban ez mindenkinel igy szokas, a parok egyutt jonnek. Nyilvan neha van, hogy nincs kedvem, evente 2-3 alkalommal, akkor elmegy egyedul, en meg elfoglalom magamat, nezek valami sorozatot, beulok a kadba, kihasznalom az egyedul toltott orakat.
2018. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában együtt megyünk és találkozunk a társasággal, elvagyunk, eszegetünk-iszogatunk, dumálunk, röhögünk. Ha esetleg nincs kedvem menni, mert mondjuk hétköznap estére szerveztek vmit, én meg mindig 4-kor kelek, akkor elmegy egyedül, ez mondjuk havi egy alkalom kb. Ilyenkor a reakcióm a hazaérésekor

a, horkolás, mert már alszom

b, “Szia, éhes vagy?”

2018. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szokott és én is szoktam. Egy "hobbi" vagy inkább közös érdeklődés kapcsán ismerkedtünk meg és leginkább ebből a társaságból vannak a közös barátaink is, akikkel rendszeresen szervezünk közös programokat pl. iszogatás, kajálás, piknik, kirándulás. Szóval sokszor együtt megyünk, viszont mindkettőnknek van saját baráti köre is. Nekem is vannak olyan barátnőim, akiket annyira nem kedvel a párom és ugyanígy fordítva, illetve mindketten szeretünk időnként a másik nélkül is kikapcsolódni, szórakozni, mert az egy teljesen más élmény. Ha mondjuk csak ő megy iszogatni a barátaival, akkor addig én valamivel lefoglalom magamat pl. találkozom a barátnőimmel, olvasok, filmet/sorozatot nézek, tanulok vagy a hobbimmal folgalkozom.


Egyikünk sem iszákos, szóval olyan ritkán van, hogy mondjuk full részegen ér haza, max. alkalmakkor van olyan, hogy többet iszik, de azért akkor sem ájulásig. Hogyan reagálom le? Hát nem tudom, nem kezelem másképp...általában teljesen "normál" állapotban ér haza vagy max. egy picit van becsiccsentve, szóval ugyanúgy lehet vele csinálni bármit, mint egyébként és tudunk beszélgetni vagy filmezni vagy ilyesmi. Egyáltalán nem zavar és nem haragszom rá emiatt, max. akkor zavarna, ha úgy érezném, hogy a kapcsolatunk rovására megy a dolog vagy esetleg alkoholista lenne vagy ilyesmi.

2018. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nála évi 2-3 doboz sör a max
2018. máj. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szokott, kb. havonta egyszer. Úgy reagálom le, hogy alszom általában :D nem zavar, ha mindennapos lenne, nyilván nem venném lazán, de az, hogy havi egyszer megiszik a barátaival pár pohár sört, nem értem, miért lenne probléma. Hazajön, lefekszik, alszik, reggel meg olyan, mint máskor. Én is mehetek barátnőzni, ha akarok, de egyikünk se tolja túl, gyerekünk is van, nemsokára lesz még egy, úgyhogy havi-kéthavi egy alkalom van kb.

30N

2018. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!