Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális egy kapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kapcsolatban? Vagy csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

Lehet butaságot kérdezek, de már szinte zavar a dolog. A párommal egy éve vagyunk nagyjából együtt, elmúlt már a rózsaszín köd, de ez nem azt jelenti hogy Most már jobban látom a hibáit is, hogy milyen a személyisége, látom azt is amit megtesz a kapcsolatunkért... már nem olyan a kapcsolatunk mint egy randizós időszakban mégis úgy érzem most jobban szeretem . Ha egy egész délutánt vele töltök, akkor utána bár eszembe jut, nem elviselhetetlen mert nemrég láttam.rossz vele, csak már másabb mint az elején.

Mikor aznap csak pár szót beszélek vele személyesen, és véletlenül látom meg, akkor hiába nem gondoltam rá, elkezd hiányozni ha meglátom és szomorú leszek. Pedig előtte nem volt semmi bajom.Más meg örül hogy látja a szerelmét, én meg hiányolom ha látom pár percre és szomorú leszek. Ő fordítva van: ő örül ha véletlenül összefutunk, nála a hiányérzet nem ettől függ . Pár napja találkoztam vele, akkor azt hittem egy darabig nem fog annyira nagyon hiányozni, mert elég sok időt voltunk egyhuzamban együtt de aztán véletlenül összefutottunk és azóta megint hiányolom. Meg akkor is elszomorodtam mikor megláttam. Nem vagyok normális?


2018. máj. 27. 12:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Rosszul gépeltem az elejét, szóval nem rossz vele a kapcsolatom csak komolyabb már.
2018. máj. 27. 12:23
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert nem is értem hogy mi ez nálam és néha már inkább rossz érzés, mint jó.
2018. máj. 27. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs probléma, akkor kreálunk...
2018. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, nekem ez probléma mert zavar... rossz érzés valakit ennyire hiányolni...

Meg idegesítő, hogy amúgy nem hiányzik, de meglátom és akkor már rögtön, meg jön rám a szomorúság meg ha úgy van, a sírás.

Mármint utóbbi csak akkor ha eszembe jut valami olyan is mellé, ami indokolja.


De én nem szeretném ennyire hiányolni... szeretem de nem akarom ezt a hiányérzetet.

2018. máj. 27. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog ennyit agyalni a semmin. Akkor most ritkán talákoztok, vagy mi a bajod? Ezt még végig olvasni is iszonyat fárasztó.
2018. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem olyan gyakran találkozunk amúgy de az a lényeg hogy ha vele vagyok, akkor nyilván minden oké. Utána nem hiányzik egy darabig, viszont mindegy, hogy mi van, mindegy mennyi ideje láttam (hiába előző nap vele voltam egész délután), ha meglátom újra, megint hiányozni kezd. Egyrészt az, hogy ez inkább rossz érzés, mint jó. Meg ami zavar, hogy előtte nem érzem és nem értem miért jön elő mikor meglátom. Ha látom, és beszélek vele pár szót, pont hogy nem kellene hiányozzon. Meg, előző nap láttam, akkor bőven elégnek kellene legyen az idő amit akkor töltöttem vele.... és amúgy én utána napokig vagy egy hétig annyira nem is hiányolom sokszor annyira, de ha meglátom akkor megint kezdődik.


Szóval az hogy látom, kiváltja ezt az érzést ami amúgy nincs.

2018. máj. 27. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Huuu b+....
2018. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!