Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szamomra furcsa es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szamomra furcsa es normalis hogy a baratom nem zavarja?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Azt tudni kell hogy a baratomnak nagyon fontosak a baratai nem igen szolhatok rajuk rossz szot mert megharagudna(volt ilyen).3 eve vagyunk nemsokara egyutt es nemreg de mar parszor elofordult a barati tarsasagaban h ket srac (egyikojuket ritkan latom o rajta latom h ugy nez ram hogy jo nonek tart,megerzem eztnde a baratom elott.Vagy elbeszelgettem vele hazibulin errol arrol es tok elveszett a szemembe es ezzel olyan zavar erzetet kelletett bennem).A masik haverja az most lett szingli,es legutobb volt egy hazibuli es a baratom elott mondogatta h elegge megvaltoztam nagyon jol nezek ki az uj hajammal stb.de ilyen csillogo szemekkel mondta a baratom meg buszken mosolygott.de amikot beszelgettunk ittunk ugyanez a srac atkarolt es olelesre magahoz huzott utana meg simogatta a combom mikozbe beszelgettunk de ugy h a baratom is koztunk ult es nem zavarta..en meg nem akartam kinos szitut es inkabb rohogcseltem mert nem tudtam meglepetesembe ezt lekezelni..meg maskor is lattam hogy ilyen tetszetosen nez es elkoszonesekkor hosszasan atolel..es nem tudom en zavarba erzem magam mert vannak mas baratnok is itt de mintha azoktol baratibban koszont volna el..finoman rakerdeztem. baratomnal hogy ot ez nem zavarja?es nevetett h jaj dehogyis h a srac aranyossagbol csinalta ezeket es h ez tokjo h igy csip engem.De azert fura ez mert pl a munkahelyemen ket srac beprobalkozott es az egyik elegge ramakaszkodott es a baratom tok feltekeny volt es mondtah koptassm mar le mert nagyon zavarja ot ez.Meg anno az en tarsasagom hazibulijan a bnom occsevel akivel joba vagyok ilyen "poenosan" tancoltunk parszor megporgetett stb es a baratom mondta h neki ez igy nem esett jol nem szereti ha mas pasas legyeskedik korulottem v hozzam er.En ertem h. baratok szent dolog de ha az orra elott csinaja egy ket haverja miert nem zavarja ?mert ha szamara idegenek se zavarnak akk baj lenne de ebbe a szituba nem ertem..mmint nem ertem h most en reagaltam tul?Vagy pasik akiknek hasonlokepp van barati koruk baratnostul h megy ez?

Koszi elore is a valaszokat!

20L


2018. jan. 18. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Eltévedtél. Ez a felnőttkategória.

A tini kategória pár fakkal lejjebb van...

2018. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zoli780806 ***** válasza:
67%
olvashatatlan
2018. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Egy kérdésem van csak.. ilyen embereket mint te,milyen munkában alkalmaznak ? Mert hogy írni,fogalmazni nem tudsz az tuti,plusz maga a probléma,kb. ovis szinten van.
2018. jan. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
97%
Nyilván elfogult a haverjával szemben és nem hinné el azt se, ha komolyabban rád mozdulna. A haverját meg állítsd le szerintem, mielőtt messzebbre megy. Ha nem teszed meg, azzal csak adod alá a lovat.
2018. jan. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy a kedves baratod semmibe se nez teged, maximum a tulajdonanak tekint, azaz ha mas pasik radneznek, azok takarodjanak, de a haverjai akar partiba is vaghatnanak felole, mert hat ok fontosabbak es miert ne osztana meg veluk valami random csajt. En a helyedben megszabadulnek a baratodtol, es legalabb egy evet azzal toltenek, hogy eletkepes felnott nove valj, rangathato meg adogathato rongybaba helyett.
2018. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Meg kéne tanulni írni, fogalmazni, mert majdhogynem érthetetlen, amit írsz.


2. Tudod, ki fogdosná a combomat a páromon kívül.


3. Ja, kisiskolások vagytok.

2018. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Nekem érthető volt a sztori.

HA amúgy féltékeny, szerintem csak pont, hogy megbízik bennük és nem hinné, hogy úgy néznének rád. (talán mert ő maga sem nézett soha úgy a barátai nőire).

Saját sztori: szintén barátom társasága, nálunk meg nekem tetszett meg az egyik- erről nem tehetek.

Volt, hogy egyszer-egyszer én is megfeledkeztem magamról és picit hosszabban néztem a szemébe, ez önkéntelen. De soha nem tettem semmit, sőt, nekem is már ez is sok volt.

Aztán idővel barátom meg kérdezgette, hogy én miért nem bírom ezt a srácot. Csak néztem, hogy ezt miből gondolja? –Persze tudom, mert amúgy kerülöm, ha ott van, zavarban vagyok és feszültséget érzek, nem engedem el magam, nem beszélek annyit. Nem maradok vele kettesben stbstb.

Nálunk is az az érdekes, hogy minden apró dologra féltékeny másoknál, itt 1-2 nézés volt csupán úgy, mégis rettenetesen furcsa számorma, hogy ő ebből az egészből semmit nem érzett meg.

Szóval nálatok is erről lehet szó: a barátaiban megbízik gondolom.

2018. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te komolyan csak röhögcséltél, mikor egy random farok megsimogatta a combodat?

Én ott elküldöm az anyjába, hozzátéve, hogy a villanypásztort simogassa...

2018. jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!