Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki nem érzi ösztönlénynek magát?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy:

- Nem lehetetlen feladat számára a hűség, nem érez különösebb késztetést a félredugásra és kifejezetten nem tartja gerinces húzásnak azt.

- Képes a nőkre elsősorban úgy tekinteni, mint emberekre.

- Ha van valami, amit ő igényelne a szexben, de a nőnek ellenérzései vannak azzal kapcsolatban, akkor nem az számára az első, hogy követelőzni kezdjen/szakítást fontolgasson, hanem megértést tanúsít és sok türelemmel próbálja orvosolni a dolgot (vagy végső esetben lemond a saját "öröméről" akár).

- Nem akarja mindenáron megdominálni, alávetettjeként kezelni a párját, és az ágyban sem kívánja megalázni vagy méltatlan helyzetben látni őt.

- Társkeresésnél a személyiség prioritást élvez nála a külsőségek rovására, ami nyilván nem azt jelenti, hogy egy számára kimondottan taszító nővel is összejönne, csak azt, hogy nem a farkával lesz szerelmes.


Ne értsetek félre, nekem jóformán eszembe sem jutott volna, hogy ezeknek az ellenkezőjét feltételezzem bárkiről is, de ez az oldal elérte, hogy én érezzem magam kellemetlenül, amiért ilyen "irreális" elvárásaim lennének egy férfival szemben, mikor "belé nem ez van kódolva biológiailag" és "a természetes ösztöneit megerőszakolni senki sem tudja".



2018. máj. 29. 08:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%

Ritka mint a fehér holló az ilyen férfi.


29F

2018. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
10%

"Félredugás" akkor van ha két ember kapcsolata foghíjas, és nem működik benne valami, ilyenkor vagy az előbbi, vagy kilépés a kapcsolatból, ez tetszik vagy sem, de tény, én az utóbbit preferálom.


Arra tekintek emberként nemtől függetlenül aki képes az emberi minőségre, aki nem azt nem engedem be az életembe.Sok állatot és növényt különbnek tartok bizonyos embereknél.


Nem mondok le az örömömről, miért adnám fel magam?Te megteszed?Nyilván nem, ha bizonyos meg nem nevezett dolgokra nem vagy hajlandó a szexben, ez ugyanolyan.Ha nem egyeznek az igényeink akkor nem elégülünk ki és visszakanyarodunk az első ponthoz.Megértést tudok tanusítani, megértem, hogy nem egymást keressük, ettől még nem leszek ösztönlény, ez a tudatosság.


Nem akarok ledominálni senkit, erősnek érzem magam mások elnyomása nélkül is, virtusból kűzdök csak.


Sosem kerestem társat, jöttek maguktól.Soha nem jönnék össze olyannal akihez nem vonzódom, mert az nem működik.Ezen dolog mellett párhuzamosan vizsgálom a személyiséget.Szerelmes a szivemmel leszek, de azt nem kapja meg egy méltatlan nő sem.

2018. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
15%

Szokásos női agymenés... :D


Am ja, ez a fórum tele van olyan fiúkkal, akik a nők kedvében akarnak járni (én nem), és ironikus, hogy a kérdésed kiìrása ellenére egyetlen hős szerelmes lovag sem fog érdekelni igazán, pusztán elméleti szinten.


29/F

2018. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
4%

Hülyeség a kérdés.

Minden emberben bent vannak az ösztönök, akár tetszik akár nem. A nőkben is ugyanúgy, mint a férfiakban.

Csak ha abba belegondolunk, hogy sokkal inkább a lányok vesztik el a szüzességük korábban, mint a fiúk, amikor tizenévesen épp hogy leszoktak a barbizásról, akkor nem tudom miről beszélünk.

És ezzel amúgy nem is lenne gond, mert az ember tényleg az ösztöneire hallgat, már nagyon fiatalon is.

Csak nem értem miért kell a férfiakra vetíteni minden problémát. Semmi köze az ösztönösséghez a férfi nemhez, mint ahogy fent írtam.

2018. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
45%
Én ösztönlány vagyok :D
2018. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Ezt a külső vs. belső kérdést szeretik az emberek félremagyarázni. Az, hogy nem éred be olyannal, aki nem vonz, illetve első pillantásra csak a másik megjelenéséről lehet véleményed, a jelleméről nem, teljesen evidens. A hangsúly azon van, hogy a nő közelebbi megismerése képes-e pozitív irányba befolyásolni azt, hogy mennyire jön majd be neked, avagy ha a legelején nem mozdult meg a gatyádban semmi, akkor a későbbiekben se fog(?).

(Egyébként a #8-as írás ettől függetlenül nagyon szép lett, köszönöm is a válaszolónak.)


"Ez most komoly, hogy az itteni huszonéves szűz, lúzerek írásai alapján ítéld meg az egész férfi nemet?"

Az itteni huszonéves szüzektől inkább ahhoz vagyok szokva, hogy saját magukból mártírt csinálva savazzák a nőket, amiért azok nem állnak le velük. Ennek ellenére ha sértőnek vagy általánosítónak találtad a kérdést, bocsánat, én csak kíváncsi vagyok.


#12

Ha véget vetsz egy kapcsolatnak, az teljesen oké, senki nem mondta, hogy örökké abban kell ragadni, amit nem érzel életképesnek.:D Csak azt helytelenítem, ha valaki szerint belefér, sőt természetes, ha kifelé kacsintgat, mert "a megzabolázhatatlan ösztönök ezt diktálják".

Egyébként igen, én képes vagyok lemondani olyasmiről, ami nekem ínyemre volna, ha a párom nem szeretné csinálni. Nem értem, mi ezen a hihetetlen, egyszerűen csak többet ér nekem egy elmélyült kapcsolat annál, semmint fel akarjam áldozni a fantáziáim oltárán. Önmagában ennyiből nem fogok arra a következtetésre jutni, hogy nem egymást keressük.


"[...] ironikus, hogy a kérdésed kiìrása ellenére egyetlen hős szerelmes lovag sem fog érdekelni igazán, pusztán elméleti szinten."

Ismét oda lyukadtunk ki, hogy a nők márpedig kizárólag a macsókra gerjednek, vagy én értem félre?


Btw, akadnak itt azért olyanok is, akik nem azonosulnak az általam leírtakkal, úgyhogy ezek szerint nem jogtalan, hogy felmerült bennem ez a kérdés.

2018. máj. 29. 09:47
 17/39 anonim ***** válasza:
6%

"Egyébként igen, én képes vagyok lemondani olyasmiről, ami nekem ínyemre volna, ha a párom nem szeretné csinálni."


Akkor olyanra miért nem vagy hajlandó amit a párod szeretne, de te nem?


Mert az önfeladás neked sem megy, és én erről beszéltem, csak olyasmiről vagy hajlandó "lemondani" amit nem élsz meg fontosnak.


"- Ha van valami, amit ő igényelne a szexben, de a nőnek ellenérzései vannak azzal kapcsolatban, akkor nem az számára az első, hogy követelőzni kezdjen/szakítást fontolgasson, hanem megértést tanúsít és sok türelemmel próbálja orvosolni a dolgot (vagy végső esetben lemond a saját "öröméről" akár)."


Itt pedig mégis azt kritizálod, hogy ha valaki nem akarja feladni az igényeit.

2018. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
2018. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
41%
Istenem....én mikor találok olyan férfit mint a 8-as...? :/
2018. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
50%

"Akkor olyanra miért nem vagy hajlandó amit a párod szeretne, de te nem?



Mert az önfeladás neked sem megy, és én erről beszéltem, csak olyasmiről vagy hajlandó "lemondani" amit nem élsz meg fontosnak."


Na ez egy hatalmas ökörség. Példa:

Ha nem 13 cm-es kis átmérőjű cerkával rendelkezel és az asszonynak fáj ha fenékbe akarod szexuálni és nem esik jól neki, akkor:

1. Akkor is benyomod tövig, hiába nem élvezi a lényeg, hogy neked jó legyen. Végülis ne legyen önző élvezze, hogy nekem jó.

2. Lemondasz róla, hogy mindketten élvezzétek a szexet.

2018. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!