Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem lennétek már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem lennétek már csak azért is kíváncsiak, hogy mégis miből élhet, ha valaki ilyet ír ki az adatlapjára?

Figyelt kérdés

Társkeresős profil adatlapján szerepel az alábbi bemutatkozás:

"Komoly kapcsolatotra keresek egy lányt

akinek nem számit hogy miből élek!"


2018. máj. 29. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert engem a nők érdekelnek. De amint látom egyes nőknél beválik az ilyen trükk.
2018. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Vagy el kell tartanom vagy illegális. Legalábbis ha így kiemeli, ezekre gondolok.
2018. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem számít csak a szerelem! Egy ilyen férfi egy főnyeremény, tele titokkal és izgalommal. Szóval hajrá! :D
2018. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3. :D :DDDDD
2018. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Miért lennék rá kíváncsi? Nyilvánvaló, hogy valami szégyenteljes módon vagy alja kulimunkával keresi a kenyerét.
2018. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a megfogalmazásban, az első ami beugrik, hogy biztos valami illegális dolog és így különösebben nem vagyok rá kíváncsi, valószínűleg az első randiig sem jutnék el vele emiatt. Teljesen nem írnám le a srácot, ha egyébként szimpatikusnak tűnik, lehet beszélgetnék vele egy kicsit (neten írásban), megkérdezném, hogy milyen munkája van. El tudom képzelni, hogy a társadalom által kevésbé megbecsült munkát végez, valami "nem menőt" vagy egyszerűen arra gondolt, hogy nem anyagias nőt keres, csak szerencsétlenül lett megfogalmazva. Ha viszont nem ezek, hanem ködösít a munkájával kapcsolatban, akkor kb. biztosra venném, hogy illegális dolgokban van benne és onnantól én nem vesztegetném rá az időmet.
2018. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az első amire gondolok, hogy valami bűnöző az illető, innentől kezdve pedig nem érdekelnek a részletek. Azt kétlem, hogy titkos ügynökökkel lenne a társkereső :D
2018. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit, nevetségesnek tartom ezt a bemutatkozást, de ha szemétkedő kedvemben lennék, rákérdeznék, hogy mégis miből él, ami miatt ez ennyire fontos, hogy ne számítson... :-D
2018. máj. 29. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem inkabb wc pucolo.
2018. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, mert röhejesnek tartom ezt a profilt, de azért nem írnék rá. 100%, hogy szerencsejáték vagy vmi illegális dolog.
2018. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!