Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tettétek volna? Ez nagy bűn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tettétek volna? Ez nagy bűn?

Figyelt kérdés

Sóval a helyzet az,hogy elromlott a gépem,és felhívtam a szerelősrácot (aki a volt barátom),hogy csinálja már meg. Kb 10 perc alatt megcsinálta,és kérdeztem,hogy mennyit fizessek,erre Ő azt mondta,hogy egy csók is elég lesz...

Mivel van barátom,neki barátnője,ezért elgondolkoztam,hogy mit mondjak neki,de mivel tetszik,ezért megtettem,és ingyen megcsinálta. Szerintetek ez nagy bűn? Szerintem a barátomnak elmondom....


2010. jún. 15. 16:21
1 2 3
 1/27 nielindi ***** válasza:
79%
de gáz vagy. ex pasival szerelteted a géped.... sztem ingyen is megcsinálta volna simán, de ribi vagy, és behuzott egy csokkal. :D
2010. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolkozz, hogy a barátod hogyan cselekedett volna, a te helyzetedben? Persze nem palival, hanem valami fullos luvnyával. Na, ugye? Nem kell neki elmondani. :)
2010. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
hát ingyen megcsinálta. sztem jól tetted. egy csók nem a világ vége, és igen jól teszed, hogy elmondod a barátodnak :D
2010. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát kicsit gázos...:D
2010. jún. 15. 16:24
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Én szexért szerelek mindenféle háztartási gépeket, legközelebb nekem szólj!


(Még mielőtt valaki azt hinné, ez hirdetés, vicc volt :P)

Csúnya dolgot csináltál, ez nem így működik. Ha nekem szükségem lenne az excsajom segítségére, és azt mondaná, egy csók, akkor is inkább kifizetném.

2010. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Dilis! :D Minek mondod el a barátodnak?? Amiről nem tud, az nem is fáj neki!

Most egy csók az nem a világvége... gondolom az exed se terjeszti világnak, hogy smaciztatok! Akkor meg hagyd a fenébe... Szép volt-jó volt-ennyi volt! :D

Most elmondanád a pasidnak, az jól kiborulna, kell ez neked??? :S

2010. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
remélem a barátodnak van esze, és a helyeden fog kezelni..
2010. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

K*rva lesz belőled. Először csók, majd simi, aztán meg sem állsz a szexig. Mutass képet magadról, hogy felismerjelek az 53-as főút mellett.

22/F

2010. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ismerem,szerintem nem olyan lenne + már neki is volt 1 csókja az exszel. Nyílt lapokkal játszunk,és,ha volt olyan jófej,hogy elmondta az Ő csókját,szerintem nekem is el kell mondani. Több úgyse lesz...
2010. jún. 15. 16:30
 10/27 A kérdező kommentje:
Szerintem 1 csók nem a világ vége...
2010. jún. 15. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!