Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a parod nem koszont meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parod nem koszont meg nevnapod alkalmabol egymas utani ket evben, te hogy reagalnad le?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egymás utáni két évben?? Engem már vagy 22 éve nem köszönt:)

Igaz, nekem semmit ne jelent a névnap, szülinap és hasonlók. Ugyan olyan nap, mint a többi, sőt, nem is tudom, mikor van névnapom. Ettől még boldogan élünk egymással.

2018. máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a névnap egy kamuünnep, ezért egyáltalán nem bánom, hogy nem köszönt fel, én sem köszöntöm fel őt. Eszembe se jut, hogy mikor van akár az enyém, akár az övé.
2018. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Először rosszul esett, most már csak nevetek rajta, mikor utólag eszébe jut. Ez van, még az évfordulónkat is képes elfelejteni. :) (Vicc amúgy, unokahúgát is úgy hívják, mint engem, és így se megy...)

De idén csoda történt, eszébe jutott magától. :D

2018. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érdekelne.
2018. máj. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Erdekes ..nalunk a nevnap unnepelve van ..feletek ugy latszik nem
2018. máj. 30. 12:23
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Se hogy mert nem érdekelnek az ilyen pitiáner problémák. Örülném neki ha csak ennyi gond lenne a kapcsolatomban :)
2018. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor én sem ünnepelném meg az övét.
2018. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

"Erdekes ..nalunk a nevnap unnepelve van ..feletek ugy latszik nem"


Érdekes, a legtöbben magasról leszarják, csak te problémázol ilyen hülyeségeken. Ha zavar, akkor szólj neki...

2018. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én családom sosem csinált nagy dolgot a névnapból, max szóban felköszöntöttük egymást, ha eszünkbe jutott vagy ha pont észrevettük a naptárban. Amúgy nekem épp tegnap volt a névnapom, ha egy ismerős nem köszönt fel facebook-on, én elfelejtettem volna a saját névnapomat.


22/N

2018. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nálunk az ilyen napok nem jelentenek semmit, a lényeg, a mindennapokban jó legyen a kapcsolatunk, ezek olyan kötelező jellegűek, kapcsolatba meg ne legyen már kötelező jellegű dolog.

Körülöttem, aki ünnepelni, köszönteni akar, elvárja hogy őt köszöntsék, azok mind olyan piás emberek:)) Vagy is ok az ivásra:))

2018. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!