Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a parod nem koszont meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parod nem koszont meg nevnapod alkalmabol egymas utani ket evben, te hogy reagalnad le?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 12:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ünnepeljük a névnapot.


A pasid másét meg szokta ünnepelni? A sajátját megünnepli?

Lehet, hogy ő is úgy van vele, mint itt a legtöbb válaszoló. Érdemes lenne megbeszélni vele, normálisan, felnőtt emberek módjára. Mondjuk én már az első évben megbeszéltem volna, ha gondom van ezzel.


22/N

2018. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nekem eleg lenne annyi hogy boldog nevnapot nem kell ajandek.Hihetetlen mennyi par...t van ezen az oldalon.Ha nem tetszik a kerdes minek irsz ide?Ez az amit sose ertek.
2018. máj. 30. 12:36
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én inkább vagyok egy nyers paraszt, mint egy hisztis pitscha :) Tudod ha valamivel problémád van, akkor ahelyett, hogy duzzognál, mint egy óvodás, nyisd ki szépen a szádat és mondd el a párodnak, hogy neked ez igenis fontos és kérd meg, hogy állítson be emlékeztetőt vagy próbálja meg megjegyezni legközelebbre. Azzal nem mész sokra, ha magadban puffogsz, hogy már megint nem köszöntött fel, miközben simán lehet, hogy őt egyszerűen nem érdekli ez a semmitmondó kis nap, amivel igazából nem is téged ünnepel, hanem a szentet, akiről a nevedet kaptad (ami ugye a névnap eredeti funkciója).
2018. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én nem tudom mikor van az enyém.
2018. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, elég sok ostoba hisztérika van ezen az oldalon, nézz csak tükörbe. Minek teszel fel kérdést, ha utána a válaszokon problémázol, mert nem azt írják, amit vártál?! Nem tudom, hogy ez-e a szánalmasabb, vagy az, hogy a saját "pároddal" nem tudsz megbeszélni egy ilyen pitiáner dolgot.
2018. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne a dolog, ha felköszöntenek oké, ha nem, az is. Én is csak akkor köszöntök fel másokat, ha éppen meglátom a naptárban vagy ilyesmi.


>Ha nem tetszik a kerdes minek irsz ide?Ez az amit sose ertek.


Senki nem mondott olyat, hogy "nem tetszik a kérdés", neked nem tetszenek a válaszok, mert nem a saját szájízed szerint válaszoltak. Szar ügy. Minek teszel fel akkor kérdést. Ez az, amit sose értek.

2018. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
"Minek teszel fel akkor kérdést. Ez az, amit sose értek." Pedig elég tipikus, igazából önigazolást keresett a drága, csak hát eléggé ráfázott :D
2018. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

12:30-as vagyok.


Nem igazán idevág, eléggé más a story, de azért leírom. Néhány éve nagynéném elkezdett járni gyülekezetbe jehova tanúihoz (amúgy ez kb. fél évig tartott nála, végül nem ment tovább), de a férje nem ment vele, nem csináltak amúgy ebből problémát, mindenki abban hisz amiben akar. Viszont a jehova tanúi nem tartják a születésnapot, kb 2-3 hónapja már járt a nagynéném és közben a férjének jött a szülinapja, amit eddig mindig tartottak, de most egyáltalán nem köszöntötte fel őt (nem sütött tortát, szóban sem köszöntötte fel). Hát mit ne mondjak elég rosszul esett nagybátyámnak. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy elsőre a szülinap/névnap ilyen kis apróságnak tűnik, meg mondják itt, hogy mit nyivákolsz rajta, ez egy piti ügy. De igenis rosszul tud esni, ha nem köszöntik fel az embert úgy, hogy egyébként ehhez hozzá van szokva az illető.


Én megértem, ha neked ez egy kicsit rosszul esik, valószínűleg annyi az egész, hogy más szokásokat hoztatok otthonról. A párodék lehet, hogy csak a születésnapot ünnepelték, ti pedig a névnapon is ugyanolyan jelentőséggel köszöntöttétek egymást. Beszéljétek ezt meg.

2018. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sokan nem tartják a névnapot olyan fontos ünnepnek, lehet hogy ő sem. Szerintem amúgy hasznos az ilyesmit már a kapcsolat elején megbeszélni, nem pedig duzzogva várni valamit, ami számodra természetes.
2018. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, mióta vagytok együtt. Ha két éve, tehát eddig még egyszer sem köszöntött, akkor ő ilyen, el kell fogadni. Engem nem zavarna, nem tartom annyira fontosnak a névnapozást.

Ha régebben köszöntött, de már nem, akkor lehet, hogy megváltoztak az érzései irányodba. Én akkor kerültem ilyen helyzetbe, amikor a barátnőm kiszeretett belőlem. Fél év múlva szét is mentünk.

2018. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!