Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért cukizzák le a fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cukizzák le a fiatalok az idős párokat?

Figyelt kérdés

Hogyha egy idős pár mondjuk kézen fogva jár az utcán akkor mondják a fiatalok,hogy jaaaj de cukiiik isteeneem.stb.:D

Ez kb. olyan mintha egy 5 éves lecukizna egy 30 évest.

Miért csinálják ezt?



2018. máj. 30. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Minden pár cuki.
2018. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Tudod 40 éves kor körül már elkezdesz kifele menni az erdőből, 70-80 évesen meg sokszor kb ott tartasz mint 3-5-8 évesen... Úgyhogy azért cukizzuk őket, mert olyan cukik.
2018. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
“Ez kb. olyan mintha egy 5 éves lecukizna egy 30 évest.” - Nem, nem olyan. Vagy tényleg nem érzed a különbséget, mert az átlagnál fejletlenebb érzelmi intelligenciával rendelkezel, vagy csak adod a hülyét. Vagy te is idős vagy, és fura módon belemagyarázol valamiféle “lenézést”, ami nyilvánvalóan nincs ott. Több tippem nincs.
2018. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert cukik. Aranyosak.


Ráadásul szívmelengető, hogy még idősként is együtt vannak, és még mindig fogják egymás kezét, és szeretik egymást.


22/N

2018. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En meg nem hallottam.
2018. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is "cukinak" (bár inkább aranyosat mondanék :D) találom őket, mert az első asszociációm az, hogy leéltek együtt egy életet, kitartottak a másik mellett, és van köztük egy nagyon erős kötelék, szeretet emiatt. Ebben szerintem nincsen semmi degradáló, legfeljebb tévedek (mert pl. nem fiatalon jöttek össze, vagy bármi, amiről nem tudhatok, mert nem látok bele a magánéletükbe).
2018. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert aranyos dolog, hogy még ennyi idősen is fogják egymás kezét és látszik, hogy szeretik egymást. Azért ezt nem minden pár mondhatja el magáról. És nem, egyáltalán nem olyan, mintha egy 5 éves cukizna le egy 30 évest.
2018. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem az a normális,hogy ennyi idősen is fogják egymás kezét...
2018. máj. 31. 05:40
 9/9 anonim ***** válasza:
És úgy gondolod, hogy az összes mai pár elmondhatja magáról, hogy 10-20-50-100 év múlva is fogni fogják egymás kezét?
2018. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!