Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen nem volt még barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem volt még barátnőm. Ez a fiatalok körében miért gáz? Ennyi idősen még szerintem nem gond

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy nézel ki?
2017. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan barátom is van ,aki 20-26 év között van ,és még nem volt barátnője. Én nem érzem cikinek. Viszont itt az a lényeg ,hogy te hogy látod a saját helyzetedet. Hogyha így is jól érzed magad a bőrödben ,akkor nincs semmi gond.
2017. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt 24 éves létemre, de nem szégyellem. A családom mondjuk folyton cseszeget emiatt, hogy miért nem megyek nőzni. Nem értik, miért ülök otthon egész nap, amikor állításuk szerint "tök jól nézek ki". De ez az én életem, nem az övüké.
2017. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem sem volt még és én is ilyen idős vagyok. Alapvetően úgy gondolom nem gáz ez, de másik részről nézve meg baromi nagy hátrányanak érzem. Legtöbb korombeli és lánynak is volt már kapcsolata, akár több is. Sokuk túl van már mindenen amit párkapcsolati téren el lehet képzelni. Esetleg a házasságon és a váláson nem estek még át. Én meg nulla, zéró tapasztalattal rendelkezek. El sem tudom képzelni, hogy van még a korosztályomban lány aki az én szintemen lenne, megértene és tetszünk is egymásnak. Nem mondanám, hogy nagy akadályokat láttam volna a barátnő szerzéshez, egyszerűen csak nem találtam megfelelőt vagy ha találtam is nem jött össze. Mostmár viszont aggódok kicsit, hogy nem is lesz olyan akinél esélyem lehetne. Sok lány foglalt már régen, idősebb férfiak után koslat stb. Nem hinném, hogy sokuk akarna olyannal törődni ebben a korosztályban három, öt, tíz pasi után akinek még egy nője sem volt. Ennyi a gond ezzel szerintem. Persze biztos vannak kivételek akiknek megfelel egy ilyen srác is, de azt hiszem kevesen lehetnek és gyanítom elég jó pasinak kell lenni hozzájuk.

De talán elagyarázzák ők is, hogy így van-e ez.

2017. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert aki nem illeszkedik a sémájukba, azt kivetik maguk közül. Csomó ember elfogadta ezt, hogy másoknak milyen fajta elvárásaik, meg elképzeléseik vannak másokkal szemben, elfogadták, és most már úgy látják, hogy a "normális" ember az ilyen, az ezen normák szerint él; és szeretik megbélyegezni, talán önbizalomhiányból kifolyólag, aki mer másmilyen lenni. Mert attól növekszik az egójuk, meg a saját kis önbecslésüket próbálják polírozni ezzel, hogy lenyomnak másokat, hogy arra mutogatnak, hogy a másik szerintük miben rosszabb, mint ők; meg hogy "jaj nézzétek már a szerencsétlent, nem kell senkinek", és akkor amíg mások hibáira mutogat, elteri a saját -és persze mások figyelmét az ő saját hibáiból, mert valamiben jobbnak érezheti magát mint mások, és akkor a pillanatban arra fókuszál.
2017. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz. A te életed, senkinek semmi köze nincs hozzá. Még előtted az élet, sok-sok kapcsolatod lehet.

És valószínűleg lesz is :)

2017. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták, hogy haladjak a pasizással, mert ha sokáig huzom, akkor elfogynak a jok.:D és sajnos a mai világban tényleg aktuális lesz, sorra látom, hogy a korombeli 22-23 évesek házasodnak/gyerekük lesz. Illetve ilyen korban ideje "kiélni" már magunkat, és lassan megállapodni egy ember mellett. Szoval max ezt tudom hátránynak emliteni.
2017. szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt az anikó showot azt a részt hogy ideje elveszíteni a szüzességed meg a fókuszban is volt erről szó egy szenny az egész
2017. szept. 7. 23:14
 9/11 anonim ***** válasza:

A szüzesség elvesztése és a barátnő téma az messze nem ugyan az. Szüzesség elvesztésere ott a rosszlányok.hu barátnőt viszont ott biztos nem találnál.

Remélem érted mire gondolok. :P

2017. szept. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem "gaz",meg nem is "cikiseg" kerdese, legalabbis en senkit nem szoktam emiatt gunyolni. Viszont azzal mar vannak bajok, hogy szerinted ez nem gond ennyi idosen, dmber, 23 vagy es nem 18!

Ebbol igenis lehetnek gondjaid, egy 23 eves ferfinak lehetnek mar igenyei, a szexualis frusztracio igenis megkeseritheti az eleted. + Ha meg szuz vagy, valoszinuleg nem volt meg parkapcsolatod, nem estel at a kotelezo kamaszkori szerelmeken, nem tanultad meg, hogy egy parkapcsolat hogyan is mukodik. Neked mindezt majd most kell megtanulnod.Emiatt ne is tagadjuk, a leendo parod is szivhat, akinek mondjuk mar volt 2-3 kapcsolata, hiszen "be kell teged tanitania". Arrol nem beszelve, hogy lehet, hogy bizonyos nok inkabb nem vallalnanak veled kapcsolatot a tapasztalatlansagod miatt, mert attol felnek, hogy egy idovel mas puncit is ki akarnal probalni, mert nem elted ki magad sem szexualisan sem parkapcsolati teren. Ami valljuk be, teljesen jogos aggaly,hiszen majd most szerelmes leszel, ugy erzed, hogy sosem kell majd mas, de mi ra a garancia, hogy ez 20 ev mulva is igy lesz? Szoval nekem nem gaz,hat most igy alakult, de azt se allitsuk mar, hogy ez a legokesabb dolog a vilagon.

20/L

2017. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!