Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! (21-30ig) mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! (21-30ig) mennyire szimpatikus nektek vagy mennyire vesztek komolyan egy ilyen nőt? (lenn tovább)

Figyelt kérdés

elég céltudatos, mindig elmondja mit akar, nyiltan ha kíván téged(de még nem vagytok 1ütt)

eléggé kalandvágyó, nyugtalan

mindent ki szeretne próbálni

és nagyon nagyon határozott

és kicsit versengő tipus

viszont az igazi érzelmei kimutatásához sok idő kell(de a testi vágyát nem palástolja)


2010. jún. 15. 18:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ja és nagyon nyiltan beszél a szexről
2010. jún. 15. 18:08
 2/23 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám róla, hogy csak kefélni akar egyet, ami nekem nem jön be, szóval nem lenne szimpi.
2010. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
kifelejtettem: F23
2010. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikus lenne, nem szeretem a képmutató csajszikat.
2010. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen nőket, sokáig el lehet velük játszani, hogy ki is irányít. Egy ilyen nőnek élvezet udvarolni, olyan érzés mint betörni egy zabolátlan vadlovat, vagy megszelídíteni egy vadmacskát. Ha támad, vissza kell húzódni, ha kezdi feladni, akkor kimutatni, hogy tetszik. Vagy akár a kettőt egyszerre megtenni egyetlen pillanat alatt. ;) Egy ilyen nőhöz teljesen őszinte lehet egy férfi, és hatalmas munka teljesen megszerezni a szívét, és a testét, úgy hogy tényleg mindent tálcán kínál neked. Sajnos ilyen játékban még csak egyszer volt részem, de fenomenális élmény volt.
2010. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hű,én is ilyen vagyok csak gondolom kicsit fiatalabban :) (15) mondjuk letámadni nem szoktam a pasikat,de azért kimutatom ha akarok valamit. és általában úgy zajlik le az udvarlás ahogy az utolsó mondta :D
2010. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Az Igazi érett módon viselkedő Nő,a legtöbb Férfinek nehéz falat legalábbis 40alatt.:D
2010. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem csak negyven felett lehet valaki sikeres az érett gondolkodású nőknél. Sőt én úgy gondolom negyven felett már inkább a gyerekprojekt érdekel.


25/F

2010. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
kellene egy ilyen nő. sokkal-sokkal jobban, mint a picsogó fruskák.
2010. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Olyan, mint a Rubíban az Elena :D

Ha a csaj úgy is néz ki mint Elna, tuti dugnám :D

2010. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!