Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak őszintén?!

Figyelt kérdés
Mennyi ideig beszélnétek neten egy szimpi lánnyal ha tudnátok hogy sose lesz köztetek testiség mert nem akarja?

2018. jún. 1. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sokan lesznek, akik ezt nem fogják fel, és vagy passzív agresszívak lesznek, vagy egy idő után tényleg befűznek.

Én igazából az egyik lánybarátom így ismertem meg, nem jöttem be neki de tetszett neki Tinderen a szarkasztikus bemutatkozásom és jobbra húzott :D

Barátként tekintek rá, de ha lenne alkalom gerincre vágnám.

2018. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 És akkor miről diskuráltok?
2018. jún. 1. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélnék vele. Eddig kétszer jöttem össze neten lánnyal és mind a kettőnél 1 héten belül találkoztunk. Több éves kapcsolatok lettek belőle. Az értelmetlen, hetekig tartó locsifecsit meghagyom másnak.
2018. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ameddig érdekes a téma..
2018. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2 amiről a férfi barátaimmal is.

Persze nem társkeresőn vagy facen beszélgetünk 0-24, hetente, kéthetente összeülünk kisebb társasággal sörözni.

2018. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
Bármeddig szívesen beszélnék, mert én sem akarnék tőle semmit, így gátlások nélkül bármiről tudok vele dumálni, ennyi.
2018. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amíg kölcsönösen jóleső beszélgetéseket tudunk folytatni.
2018. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

több lánnyal is beszélgetek akiket valószínűleg soha nem fogok megfektetni, nem is célom


miért ne lehetne ilyen szándékok nélkül beszélgetni valakivel akinek élvezem a társaságát?

2018. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem derül, hogy nem lesz testiség.
2018. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akihez vonzódom, elmondom őszintén a "tényállást" és udvariasan elköszönök, mert nem akarom magamat szívatni. That's it.
2018. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!