Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor felejteni kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor felejteni kellene vagy harcolni?

Figyelt kérdés

Elrontottam évekkel ezelőtt a szerelmi életem azon részét, hogy levegőnek néztem azt a férfit, aki 2x is próbálkozott nálam. Elköltöztem, és azóta nem láttam őt, van neki valami barátnője évek óta, akivel elég érdekes se veled, se nélküled kapcsolatban van. Egyik nap képeket tesznek fel az internetre, másnap kitörlik egymást, leszedik a képeket, majd napokra rá kibékülnek és újra felveszik egymást ismerősnek és jönnek megint a képek.

Lejárt a munkaszerződésem, ezért pár hete hazaköltoztem, mert itt kaptam munkát, és előjöttek újra az érzések. Viszont nem tudom eldönteni, hogy harcoljak érte, mivel nem tűnik úgy, hogy harmonikus kapcsolatban lennének, vagy felejtsem el őt, és nézzem őt megint levegőnek?


2018. jún. 2. 13:54
 1/6 Fish1 ***** válasza:

Én nem kaparnék utána. Egy dolog, hogy rossz kapcsolatban van, de ha ki is lép és egyből összejöttök, akkor érzelmileg nem fogja tudni lezárni az előzőt, így csak vergődni fog ismét és esetleg azt veszed észre, hogy az exen rágódik, vagy "nincs ott teljesen", hiába vagytok együtt.

Ha szétmennek és eltelik bizonyos idő, akkor talán lehet valami, de nem tudhatjuk, hogy a vonzalma irántad elmúlt vagy megmaradt azóta is.

2018. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én nem keresném meg, ha a "távolból" azt látom, hogy nem képes sem benne maradni, sem megszakítani egy kapcsolatot. Ez a csiki-csuki (meg a körítés amit leírtál) játék nagyon éretlen viselkedés. Biztos, hogy ilyen férfire vágysz?
2018. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyen férfire vágyom, de nehezen lépek túl rajta. Az első dolog, amire gondoltam az volt, hogy borzasztó gyenge jellemre utal az, hogy ha nem szereti a lányt, akkor nem hagyja el, viszont az meg nevetséges, hogy összevesznek és rögtön facebookon akcióba lépnek, ha pedig kibékülnek, arról is mindenkinek tudni kell.
2018. jún. 2. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Az is éretlen viselkedés, hogy levegőnek nézel valakit, aztán miután megtudod, hogy van nője, "előjönnek az érzések". De ha voltak érzések, akkor miért nézted levegőnek?
2018. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akkor jöttek elő az érzések, amikor barátnője lett, akkor is voltak érzéseim, amikor próbálkozott.
2018. jún. 2. 15:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval voltak érzések, de levegőnek nézted, most meg kéne. Ezek után ő a gyerekes. Hell yeah. Amúgy meg szerelmi háromszögekbe nem tanácsos belekezdeni, azon a legtöbb személy csak veszíteni fog.
2018. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!