Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a pszhichológus a szexizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pszhichológus a szexizmusrol beszél ebben a videoban, pozitív és negatív hatásairól Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]

2018. jún. 2. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
A wage gap mítosznál nem néztem tovább.
2018. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van, szerintem. Szakmai és női szemmel is helytálló.
2018. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Végig szenvedtem, ami le jött, ajtót nem nyitunk, nem engedjük előre a nőt, ha menne vissza lökni. Fizessen magának, ha zabálni akar. Végül is igaza van, minden sallang nélkül meg kell dugni és mehet azt csinálni amit akar:)

Azt nem mondta, de valószínű ebből, köszönni sem kell nekik.

2018. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

3.


Nem ezt mondta, te fogyatékos, hanem azt, hogy a szexizmus az életünk része. A társadalmi lét része és ahogy a pasi jónak tartja, hogy egy nő pl hordjon szoknyát, meg díszítse magát ezzel-azzal, addig egy nő jónak látja, hogy egy férfi kinyissa a nőnek az ajtót és hasonlók.


a kultúránk része a szexizmus. Az illem része a szexizmus és akik ez ellen hőbörögnek, azok tképp a kultúrát bomlasztják és teszik tönkre. Ezt kellene megérteni és ezért kellene pár női-férfi "szabályt" egyszerűen csak elfogadni.

2018. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem arra gondolt ,hogy vannak illem szabályok , amiket nem azért kéne valaki felé nyújtani mert pl nő hanem mint ember kéne ezt megadni

Nő vagyok ugyan úgy kinyitom egy férfinak az ajtót vagy megfogom neki ha látom hogy cipkedik előre megyek és ajtót nyitok

Ezeket a dolgokat nem nemek szerinte kene nézni hogy ő nő akkor muszáj megtennem ezeket .

Aztal egyet értek ha randira megyek akkor mindeki a saját részét fizesse férfi ne azért állja a randin mert én nő vagyok

Egyenlő felek vagyunk szerintem mindent fele fele arányban kell elosztani

Nem nemek szerint nézni az udvariasságot,ramdizast és bármi mást

Ez csak az én véleményem

2018. jún. 2. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jobban számon kellene tartani nem csak a férfi=>nő hanem a nő=>férfi irányú szexizmust is... mintha az valahogy kevés figyelmet kapna.
2018. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 igazad van arról nem igazán beszélnek sehol sem pedig ugyan annyira probléma mint a másik

Ugyan az a ketto mégis csak a másikat fújják

Lényeg szerintem nem kéne nemek szerint bánni a másikkal hanem emberi szinten kéne viselkedni egymással

2018. jún. 2. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy összefoglaló. Nincs benne személyes vélemény.
2018. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!