Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi titkolnivalója lehetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi titkolnivalója lehetett?

Figyelt kérdés

Igyekszem lényegretörő lenni.

Két hete elkezdtem beszélni egy lánnyal Tinderen, teljesen közvetlen volt, gyorsan válaszolt, stb, megbeszéltünk egy találkozót, el is jött. Nem ezen van a hangsúly.

Akárhányszor kérdeztem a nevét, próbáltam célozni rá, hogy árulja el, vagy mondtam, hogy bejelölhetnénk egymást, soha nem árulta el a nevét, és csak terelte a szót. Az elején azt mondta, még ne, jó a titokzatosság, aztán amikor találkoztunk azt mondta, hogy "nem fontosak a nevek". Itt kezdett gyanús lenni az egész, de oké, engedjük el még. Tegnap kicsit próbáltam erőszakosabb lenni a dologgal, és rákérdezni többször is, hogy nem-e lenne jobb már máshol beszélgetni, stb, erre ő azt mondta, hogy nem, mert a Messengere néha nem jelzi ki, ha írnak neki, meg veszélyes. Ma elküldtem neki ezt a linket, kérdezve, hogy "Ez a te profilod? [link] Ez a link mindenkit a saját oldalára dob ki. Erre az volt a reakciója, hogy unmatchelt velem, ezen kívül semmi más elérhetőségem nem volt felé, a telefonszámát kivéve. De ez annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy elkezdtem keresni, nem egészen 5 percbe tellett megtalálnom a nevét, de az érdekesség, hogy ő már az én Facebookomat le is tiltotta, hogy ne is tudjam megtalálni ott. (Van másik Facebookom, onnan jöttem rá)

Miért csinálja ezt? Mi lehet a titkolnivalója?


2018. jún. 2. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van barátja.
2018. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen reális, ő azt mondta még neki nem volt barátja. Én pedig nem akartam annyira erőltetni sem az egészet, nem is vagyok képes bízni benne emiatt.
2018. jún. 2. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Hosszabban akartam fogalmazni,de valószínűleg van valakije aki mellett azért keresné a kikapcsolódást,vagy a következő partnert akire majd lecserélheti.

Igazából lényegtelen ,egy őszintétlen idióta pitsa akkor is ha nincs senkije,csak szimplán nem akart még bevonni a privát szférájába.

2018. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miert ennyire fontos ez neked?


A Tinder nem eppen a "... s boldogan eltek, mig meg nem haltak." mesek kezdete.

Jatszanod kellett volna. Elvezned a pillanatot. Örülni annak, amit kapsz. Aztan egyaltalan nem erdeklödni azirant, amiröl mondta, hogy nem szükseges. Ha ö eleg izgalmasnak talal teged, sajat magatol felfedte volna. Ha pedig tulsagosan irrital a titkolozas, akkor egyszerüen neked kellett volna azt mondanod, hogy annak ellenere, hogy vonzonak es izgalmasnak tartod, ilyen feltetelek mellett inkabb nem bonyolitanad tovabb a helyzetet es sok sikert kivanni neki tovabbi keresesehez. Igy megörizted volna meltosagodat is.


Lehet, tevedek, de valoszinünek tartom, hogy öt nem az zavarta elsösorban, hogy kideritetted a nevet, hanem, hogy nem tisztelted a maganszferajat es mindenaron nyomozni akartal. Gratulalok! Megvan a nev! Es hol a lany?

2018. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért fontos? Te hogyan bíznál egy olyan emberben párkapcsolat céljából, aki még ennyit is képtelen elárulni?

Nem teljesen helytálló a gondolkodás, mivel ő már tudta a nevemet, mégsem mondta el az övét. Viszont én sem mondtam el neki sem az enyémet. Pedig érdekes, hogy az az ember vagyok, akit azok az emberek is nehezen találnak megy akik ismerik a teljes nevemet. Neki sikerült egy keresztnév alapján is. Akkor ki nyomozott ki után?

2018. jún. 4. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem örülölj h itt kiderült a “turpissága” akármi is lehetett az... Ha már találkozó összejött , nevet nem említeni tényleg ijesztő , legalábbis nekem. Te komolyabb kapcsolatot szerettél volna? Tinderen tényleg elég nehéz azt összehozni.
2018. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Parkapcsolat celjabol egyaltalan nem biznek olyasvalakiben, akit tinderen ismertem meg.


A tinder nem tarskereses, hanem gyors, egyszerü es testisegen alapulo ismerkedes celjabol jött letre. Nem itelkezem, de ugy erzem, aki ennel komolyabbat keres ott, az kisse nevetsegesse teszi magat es szerintem, az idejet vesztegeti. Szemely szerint nem ugy szeretnem bemutatni uj paromat, hogy: "Ugy kezdödött az egesz, hogy ültem a budin es jobbra huztam..."

2018. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!