Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megyek a parommal az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megyek a parommal az exe miatt. Gyulolom ot?

Figyelt kérdés

Nb1es focicsapat meccserol van szo.

A baratom ex baratnoje meg az egesz csaladja kint szokott lenni ezen a meccsen. A parom is imadja a csapatot es ma kiakar menni,viszont en nem akarom.

Azert mert a kepeimhez kepest amik pl fbon vannak kint hiztam 30 kilot hormonproblema miatt.

Nem akarom hogy folenyben erezze magat mivel neki nagyon jo alakja van.

Tudom gyerekes vagyok de nem tehetek rola.

Felek hogy utana ram irna,vagy valami hogy nem hitte hogy ekkora vagyok.

Nem kell ez az onbizalmamnak..

Szerintetek?

22.L


2018. jún. 2. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért írna rád? Csak nagyon hülye ember tenne ilyet. Úgy érzed, hogy még az exe szereti őt?

Önbizalom hiányod van. De megértem, biztos nehéz lehet, hogy van ez a betegséged, és a következménye.

Kitartást! Remélem, helyrejön az egészséged.

2018. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindegy,a parom kiment a baratjaval meg annak a baratnojevel.

Igen,tudom hogy meg szereti. Zaklatott is egy ideig pedig mar lassan egy eve vege van a kapcsolatuknak.

2018. jún. 2. 17:22
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak most meg olyan rossz hogy a parom kiment es o is ott van...

Hiaba mondja baratnom hogy nem erdekli.

Ha ez a hulye csaj allandoan kicsipi magat ezekre a meccsekre akkor en mit tudnek tenni?

Rogeszmemme valt eg az egesz.

2018. jún. 2. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja elképzelem hogy ott ugrál a csaj tűsarkú an meg koktélruhában egy focimeccsen. Csak 10 dolgot mondj kérdező az életedből, amiről te tehetsz... jó, oké, legyen csak 5.

31/f

2018. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat rohogni fogsz de tusarkuban ment ki konkretan egyik meccsre.

Ott rohogott rajta mindenki...

2018. jún. 2. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nincs miért aggódni kérdező, alázza ez saját magát. Fogyj le kicsit. 30kg azért már sok.

31/f

2018. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jo kossz sok.

Nagyon jol tudom. Szerinted miert irtam ezt a kerdest ki?!

Mert nem vagyok tisztaban vele?

Hormonproblemaim vannak es mellette eleg nehez..

2018. jún. 2. 18:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a te önbizalomhiányodról szól, semmi másról.:) Elhiszem, hogy rosszul érint, hogy híztál, elhiszem, hogy kicsit belelátod a vetélytársat a másik lányba, de a párod veled van és tudja, mi történt veled.


Legyél barátságos, ki fogod bírni. Vagy mondd meg őszintén a párodnak, hogy emiatt kellemetlenül érzed magad, biztosan figyelni fog rád, ha ennek tudatában mentek ki.

2018. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátod se semmi, ha tudja, hogy ez téged bánt erre elment nélküled, hogy még idegesebb legyél...

De ha a párod mellett hízol ennyit akkor előbb utóbb el fog hagyni, ha nem is emiatt a lány miatt és ez sokkal nagyobb problémád kéne legyen.

2018. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy itt mkinek hormonzavara van, aki kétpfára zabálja a pörköltet meg a sütit ;)
2018. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!