Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki nem ragaszkodik a hagyományos véleményhez, miszerint "semmilyen nő nincs magával megelégedve", hanem elismeri magáról azt, hogy ő jól néz ki?

Figyelt kérdés

Tehát elismeri, hogy neki szép arca, jó mellei, feneke, jó alakja van, és még a puncija is kívánatos.


A kérdés nem provokáció.


Tényleg érdekel, hogy ez mennyire gyakori! Azt nem kérem, hogy képet is mutassatok (bár lehet, ha akartok), csak legyetek őszinték!


Köszönöm a válaszokat.


29/F


2018. jún. 2. 19:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A választ kezdem én, bár én férfi vagyok.


Férfiként én alapból meg vagyok magammal elégedve, szerintem jól nézek ki alapból. Persze lehetne még rajtam mit csiszolni (pl. lehetnék sportosabb), de nemsokára ez is orvosolva lesz.

2018. jún. 2. 19:37
 2/19 A kérdező kommentje:
Még talán annyit, hogy azt is leírhatjátok, miben akartok változtatni, ha van ilyen.
2018. jún. 2. 19:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen vagyok. Pontosan tudom magamrol, hogy az a kategoria vagyok, aki a ferfiak 99%-nak az elerhetetlen alom kategoriaba tartozik :D.
2018. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Haha, jó ezt olvasni. :D Szeretem az ilyen magabiztos csajokat. :-)
2018. jún. 2. 19:50
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Na ő pont az, aki túltolja :D

31/f

2018. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Én tudom magamról, hogy jó nő vagyok, nagyon sok pasi megnéz és sok nő is irigykedve, mert szép sportos alakom van, amit én saját magam értem el.

Igaz, kis mellem van, de ezt a kerek izmos popsimmal tudom korrigálni.

Nem vagyok magamtól elszállva, tudom, hogy nem mindenkinek vagyok az ideállja.

Azonban van saját énképem, ami helyén van.


Páromnak és magamnak is tetszem, ugyanakkor én szigorúbban nézem saját magam, mint párom engem.


Büszke vagyok arra, amit elértem. Főleg, egy olyan országban, amiről kiderült, hogy a világon a 4. legelhízottabb.

Sportolok, egészségtudatosan élek, mert számomra az egészség a legfontosabb.

2018. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem is, a kockáshasú, vörös rúzsos 180 magas villámszemű, szolis jónő vagyok, de az a fajta, jócsaj a szomszédból, akinek még 20+ is babarca és bájos mosolya van mint egy 16 évesnek, pocelánfehér,hibátlan bőrrel, és ott kerek ahol kell :D

Szóval, jól nézek ki, csak a másik kategóriából :D

2018. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Jaj basszus, most ide akárki leírhat akármit, nem biztos, hogy a valóságot tükrözi.
2018. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#8


Magadból indulsz ki? Attól, hogy te egy hazug ember vagy, még nem kell azt feltételezni teljesen vadidegen emberekről is, hogy ugyanolyanok, mint te.


Attól, hogy te nem szoktál igazat mondani, attól még más mondhat azt.

2018. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én igen, jó csajnak tartom magam :)
2018. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!