Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki nem ragaszkodik a hagyományos véleményhez, miszerint "semmilyen nő nincs magával megelégedve", hanem elismeri magáról azt, hogy ő jól néz ki?

Figyelt kérdés

Tehát elismeri, hogy neki szép arca, jó mellei, feneke, jó alakja van, és még a puncija is kívánatos.


A kérdés nem provokáció.


Tényleg érdekel, hogy ez mennyire gyakori! Azt nem kérem, hogy képet is mutassatok (bár lehet, ha akartok), csak legyetek őszinték!


Köszönöm a válaszokat.


29/F


2018. jún. 2. 19:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8-as:


Én több lányt ismertem már meg innen az oldalról. Vannak olyanok, akikkel (még) csak neten beszélgetek máshol, de volt már egy olyan eset is, hogy találkoztunk, és elkezdtünk járni.


Ez utóbbi - aki a barátnőm volt - bár nem volt az a tipikus szép nő kategória, de mégis talál magának bármikor pasit, előttem 6 pasija volt.


Szóval ezen az oldalon vannak olyan lányok, akikkel érdemes foglalkozni. Amit fent leírtak, az simán lehet igaz, és én hiszem is, hogy az.

2018. jún. 2. 20:11
 12/19 anonim ***** válasza:

Átlagosnak tartom magam, van ami szerintem vonzó rajtam (a hajam, az orrom, a nagy szemem, hogy szépek és arányosak a melleim, a lábaim is jól néznek ki), és van, amit nem tartok szépnek (a számat, a túl kicsi fülemet, a hasi fölöslegemet - amin államvizsga után nekiállok változtatni, a nemi szervemet, a formátlan fenekemet). Néha csúnyának látom magam, néha szépnek, általában átlagosnak.


Férfiak csak néha-néha szólítottak le életem során (akkor is zavarban voltam, nem tudtam, hogy reagáljak), a gimiben minden srác visszautasított, akihez közeledni próbáltam, bár beismerem, tapasztalatlanságom miatt nem is közeledtem valami jó módszerrel. A jelenlegi párommal barátok voltunk először, utána tetszett meg nekem és már tudtam, hogyan adjak jól jeleket és hogyan maradjak nőies kezdeményezés során is. Viszonozta a dolgot, azóta együtt vagyunk. Mindketten átlagosak vagyunk kinézetre, de imádjuk egymás minden porcikáját. :) Ez azért sokat segít azon, hogy legtöbbször szexinek lássam magam.

2018. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Én elismerem, hogy k*vajó nő vagyok magamhoz képest. Tuti van nálam szebb meg minden, de abból az alapanyagból, amit kaptam, kihoztam azt külsőre, amit kényelmesen fenn tudok tartani és szerintem jól is néz ki. Igen, vannak rossz napjaim, mikor úgy érzem, hogy ez nagyon nem jó így, de nem panaszkodhatok és amúgy is, a rajzaimban is találok hibát, nem csak ebben az alkotásban.:)


Van, ami nem tetszik rajtam, de azon nem tudok változtatni, maximum szikével, az meg nem én lennék. De emiatt nem görcsölök, szex közben is kicsapom a másik elé, ami van, akkor már úgysem fut el.:D A fenekemet imádom, az arcom kicsit kislányos, de ez van, a melleim mérete kielégítő, az alakomért meg döglődök heti 8 órát, mellé meg diétázom. Ennél többet nem tudok és nem is akarok tenni és ott egye meg a fene, ha ez nem elég.


Meg tudom érteni azokat a nőket, akik nem elégedettek magukkal. Volt ilyen időszakom, voltam emiatt nagyon mélyen is (anorexia), de ma már nem szorulok semmilyen önmbizalomtuningos hülyeségre, mert megtanítottam magamat szeretni, miközben harcoltam a külsőmmel.


Ennyi az én sztorim.:)

21N

2018. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Muszáj megkérdeznem: a férfiak szokták a farkukról gondolni, hogy kívánatos?
2018. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig is körülrajongtak a férfiak. Van egy egészséges magabiztosságom, tudom, hogy jó alakom van, szép arcom 31 évesen 6-7 évet siman letagadhatok. Rengetegszer néznek huszonévesnek. Ez mondjuk azért érdekes mert én mindig átlagosan látom magam a tükörben, nem tudom miért. Mondjuk nekem nem is számítanak a külsőségek. Persze van egy alap szint, de nem járok szoliba, sem kondizni meg nem használom a világ összes kozmetikumát. Jó gének gondolom, de ezt valahogy sosem kamatoztattam nem tartottam értéknek. Ez csak van. Biztosan sok ember a mai nézetek és hozzáállás szerint ezt furcsának tartja de sokkal nagyobb érték az intelligencia, a műveltség, olvasottság, jó humor mimt a külső. Az nem egy hozzáadott érték, semmit sem kell tenni érte. Valaki vagy szép vagy nem. És vonatkoztassunk el most ezen dolgok kihangsúlyozásától mint extrém fodrászat mánia, megszállott edzés/diéta, életfogytig tartó kencék, csiganyál kenegetése, szóval mindentől ami nem az alap ápoltság egy nőnél mert nyilván az azért fontos.
2018. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó érzés, hogy ilyen nők írtak a topikomba, néhány válaszra majd részletesebben reagálok.


A 14-est véletlenül lepontoztam, bocsánat...

2018. jún. 2. 22:54
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a pontok, a válasz érdekelne.
2018. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én tudom magamról, hogy szép vagyok.


Szelektív a hallásom mind a bokokra mind a lehúzó megjegyzésekre. Az számít, hogy reggel a tükör mit mutat. Egy szép nőt, még akkor is, amikor kicsit nyuzottabb.

2018. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én teljesen okésnak érzem magam, tudom, hogy nem mindenkinek tetszem, de magamnak és a barátomnak megfelelek.
2018. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!