Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Válságba jutott kapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válságba jutott kapcsolaton mi tud előrelendíteni?

Figyelt kérdés
23 és 29 évesek vagyunk. Azt már kitaláltam, hogy töltsünk kettesben időt...de mi olyan tevékenység van, ami előre vihet?
2018. jún. 3. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. Beszélgessetek a problémáitok megoldási lehetőségeiről.
2018. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennek a napnak rólunk kell szól ia. Arról, hogy ott vagyunk és jó együtt. Addig nem a problémákról szeretnék beszélni, arról minden nap beszélünk.
2018. jún. 3. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit szerettek csinálni?

Közös kikapcsolódás kell. Múzeum, természet, akármi.

2018. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Válságba jutott kapcsolatot nem egyetlen nap fog megmenteni. Tulajdonképpen mi a probléma?
2018. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy időbe telik...

Nem tudok rá már úgy nézni, ahogy eddig. Kell valami, amibe kapaszkodhatok. Kell egy kis idő, ami csak a miénk. Ami jó...

2018. jún. 3. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendben, megpróbálok tippeket adni, de ne várj tőle csodát.

Múzeumok éjszakája, fürdők éjszakája. Az éjszakai program mindig romantikus

Kempingezés. Menjetek el egy hétvégére sátorral kempingezni. Muszáj lesz összedolgoznotok, ha tetőt akartok a fejetek fölé, és enni akartok. Ráadásul egész éjjelre össze lesztek zárva a sátotban.

Vízibiciklizés. Együtt kell tekernetek, ki kell találni merre evezzetek és milyen messze merészkedtek a parttól. Utána vissza is kell jutnotok, méghozzá időre.

Sakkozzatok. Elég jól kiismerhetitek egymás gondolkodását. Ha nem tudtok sakkozni, amőbázzatok.

Biliárd. Kifejezetten szexi játéknak tartom a dákókkal meg a golyókkal. És nagyon sokat nevethettek a bénázásokon.

És persze szex, szex, szex.

2018. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az utóbbi egy hétben 3* voltunk együtt, minden alkalommal úgy, hogy ittam. Anélkül valahogy nem megy. Semmi kedvet nem érzek. Előtte imádtam, ahogy hozzámér...most pedig az jut eszembe, hogy minél előbb szabaduljak.


Ezt talán a közös program felülírja. A jó élmények sora többet ér talán, mint egy-két rossz dolog.

2018. jún. 4. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt tudjátok, mi okozta ezt a törést? Valaminek történnie kellett, ami miatt elmúlt a vonzalom a rèszedről.
2018. jún. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mi a gond, de bízom benne, hogy ezt még meg tudjuj javítani.
2018. jún. 4. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!