Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogy élik meg azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogy élik meg azt, ha a barátnőjük szinte mindig kiteszi a melleit vagy provokatívabb ruhákat vesz fel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 13:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért pontozzátok le az utolsót? Féltékenyek vagytok fiúcskák? Nektek ez nem adatott meg ?
2018. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogyan nézel ki, ha a nő szerelmes beléd, nem fog lelépni. Nem szerelmes, úgy is lelép. Köze nincs hozzá mit, mennyire tesz ki.
2018. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Össze se jönnék vele...nem szeretem a hivalkodó nőket...
2018. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
A párom nem vette volna szivesen ha kirakom mindenem, jogosan. En se szeretnem ha minden utolso szembejovo suttyo ki tudja miröl fantazial. ...engem meg az is zavar, ez van.
2018. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nekem még nem volt kapcsolatom, de lehet, hogy még büszkeséggel is tölti el, hogy más is nézi, hogy "de szép jány a barátnőd".
2018. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
*meg ez dicséri és alátámasztja az ő jóízlését is; tehát egónövelő hatású:)
2018. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Barátom társaságában én is szeretek kiöltözni, de az neki szól, akkor ha mellettem van biztonságban érzem magam a kiváncsi szemek elől.Nem szoktam kipakolni dolgokat.

De mondjuk ha egy testhez álló ruhában, meg egy tűsarkúban megyek az utcán, az kb olyan érzés mintha mesztelenül sétálgatnék, kivácsi szemek...

2018. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért lett lepontozva, mert egy nő nem egy izmos testbe vagy egy szépen lebarnult bőrbe lesz szerelmes. :D Ha igen, az nem szerelem, és akkor előbb-utóbb úgyis jön egy izmosabb és szebb bőrű.
2018. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A nejemnek nagy és szép mellei vannak.

Van amikor merészebben öltözik - engem kifejezetten izgat!

Én nagyon büszke vagyok rá, és bízom a kapcsolatunk erejében - és benne is - így nem vagyok féltékeny.

Nem zavar!

(a múltkor egy pasi neki ment egy villanyoszlopnak, annyira bámulta... Jót röhögtünk!)

2018. jún. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!