Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miden 10/10-es pasi hűtlen/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miden 10/10-es pasi hűtlen/ komolytalan?

Figyelt kérdés

Volt már pár jó pasi az életemben mind komolytalan, hűtlen, flörtölős volt. Ugyanezt látom a környezetemben..szép házasság, szép gyerekek, szép feleség és a legvégén válás a megcsalások miatt. Ismertek olyan férfit, aki jóképű, de nem egy kurafi?

Vagy egy nagyon szexi pasihoz még szexibb nő kell ahhoz, hogy ne menjen félre?


2018. jún. 4. 20:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Milyen egy 10/10-es pasi? Illetve, ha kurafi és így is 10/10-es, akkor mi a gond?
2018. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy egy ilyen féreg hogy lehetne már "10/10-es pasi"? Még a "pasi" rész is kérdéses ezeknél....

Aki nem hűséges típus alapból, annál mindegy, hogy mennyire vagy jó, úgyis félre fog kefélni. Az meg nem jópasi, hanem selejt.

Szóval szerintem pont hogy CSAK hűséges "10/10-es pasi" van. Aki nem hűséges (de monogám kapcsolatot hazudik) az max dekoratív hulladék lehet.

2018. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

[link]

van ilyen csak ritka de akkor a csaj is legyen full

2018. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem, bár nem hiszem hogy 10/10 vagyok, nem tudom. Csúnya nem vagyok az biztos.

Engem például sosem érdekelt más mikor kapcsolatban voltam. Nem flörtöltem, nem kerestem nők társaságát, nem akartam megcsalni a párom. Szóval nem minden férfi olyan. Most is csak azt az egyet keresem akivel boldog lehetek,ennyit és nem többet.


"Vagy egy nagyon szexi pasihoz még szexibb nő kell ahhoz, hogy ne menjen félre?"


Nem, nem ezen áll vagy bukik a dolog, hamem magán az emberen hogy ő képes e megcsalni.

2018. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
kérdező, mutatnál képet ilyen 10/10-esekről?
2018. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
kucsera sztem de nem tudom kérdező ízlését
2018. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Legtöbb.
2018. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!