Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi haverok egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi haverok egy idő után miért ignorálnak azután hogy megmondom nincs esélye?!

Figyelt kérdés
Miért nem lehetne a kapcsolatot fenntartani?

2018. jún. 5. 11:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem kell szerelemnek lennie. Csak vonzódnak hozzád, többet akarnának. Mondjuk barátság extrákkal. Vagy csak éppen dugni egyet, de nem így mondják meg. Mivel te egyértelműen elhajtod őket a fenébe, úgy vannak vele, hogy minek pazaroljanak több energiát rád, amikor találnak másvalakit akivel lehet...


Lehet persze haverkodni, de nyilván náluk ez kevés. Nem azt mondom, hogy minden pasinál, de náluk pont igen. :)


Nekem is sokan mondtak nemet, de néhánynál közülük nem adtam fel és utána megvolt úgy is. Persze én nem hanyagoltam utána sem őket. Nem vagyok bunkó, csak feldobtuk a haverságot egy kis boldogsággal :)

2018. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Sérti az önérzetüket az elutasítás, rossz érzés látniuk Téged egy másik férfival, nem akarják magukat kínozni azzal, hogy ott vagy és nem kaphatnak meg Téged, valamint sok lány hajlamos továbbra is az elutasított fiú barátainak más fiúkról áradozni.
2018. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mert azon kívül semmi érdekeset nem tudsz felmutatni, és/vagy mert ők nem "haverok".
2018. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

#6

Ennyi alapján megmondod?

Nekem meg van nem egy férfi haverom/barátom, akivel nem akarunk semmit egymástól, mégis elvagyunk. Akkor mi van? :D

N

2018. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Szergej55 ***** válasza:
Kisanyám, ez nem egy olyan dolog, hogy akkor minden úgy fog menni, mint azelőtt, sőt, örülnek, hogy a hercegnő kegyében maradhatnak. Kellemetlen érzés, ha valaki visszautasít, utána sokáig egy vacak, kudarcélményhez hasonló érzés van az emberben emiatt. Ha valaki közeli utasított vissza, én is inkább leléptem a fenébe és mindenfajta kapcsolatot lenulláztam, mivel ha más iránt érzel valamit, az nem múlik el csak attól, hogy kiderül, nem működik.
2018. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

Akik ignorálnak, azok többet akarnak.

Van barátság férfi és nő között, ha egyik sem akar többet.

2018. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

"A barátság nőkkel csak holdfénye lehet a szerelemnek.

A barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással." J. Renard Na ezért...

2018. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mert már eleve nem barátkozni akartak veled, hanem barátság által a bugyidba jutni. Undorító, alakoskodó szokás, de ez van. Emberként sosem érdekelted őket, csak numeraként.
2018. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ostoba csajjal mégis ki akarna kapcsolatban maradni? Jesszus!
2018. jún. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%

Valószínűleg a pasi nem barátkozni akart veled, hanem többet.

Ha ennek ellenére te szeretnél fenntartani egy haveri viszonyt, az tőled függ és eleinte rajtad áll, és itt nem a levegőbe beszélek...


32N

2018. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!