Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki naponta csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki naponta csak egy üzenetet ír, az játszmázik, vagy ennyire nincs ideje?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete ismerkedünk levelezgetve, de csak egyszer válaszol naponta, valamikor a délután folyamán, és én hiába reagálok viszonylag gyorsan, ő legközelebb is csak másnap délután ír, se este, sem pedig reggel/délelőtt nem válaszol. Ennyire elfoglalt lenne, vagy ez játszma, netán esetleg párja van és azért nem tud/akar este írni? Mit gondoltok?

2018. jún. 5. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én igen hamar elveszteném az érdeklődésem iránta. Miért nem találkoztok inkább?
2018. jún. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ipari Vagány ***** válasza:
Esélyes hogy ez csak játszma, de az biztos, hogy annyira nem érdekled, hogy gyorsan válaszoljon, hogy ezzel ő is hamar megkapja az újabb válaszodat. Én a helyedben nem válaszolnék legközelebb, lássuk mi történik, történik-e egyáltalán bármi is.
2018. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem lehet olyan helyzet amikor ennyire elfoglalt az ember.

Hozzatok inkább össze egy találkát, aztán meglátod. Az is lehet csak nem szeret írogatni.

2018. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki velem ezt csinálta abból nem lett kapcsolat még ha szerettem volna se.

Ha valaki nem ír vissza amint van két szabad perce azok általában nem érdeklődnek eléggé.

2018. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel nem érdekled eléggé, de azért ez nem százszázalékosan biztos...
2018. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha párja van, attól még írhatna. Ha valaki akar, érdekled úgyis van két szabad perce egy mondat erejéig is.
2018. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, sokaig is tart 2 mondatot irni neha. Tuti komolyan ondolja veled...
2018. jún. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nincs ideje, mert nem akar szakítani rá időt.
2018. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!