Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újabban a nálam idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újabban a nálam idősebb férfiak, tanárok "tetszenek", mi ez a hirtelen váltás?

Figyelt kérdés

Alapvetően ritkán tetszik meg valaki, viszont...


Eddig a velem egyidős, vékony srácok tetszettek, vagyis ilyen volt az "ideálképem", el sem tudtam képzelni, hogy idősebb fiú egyátalán megtetszen.Még az is furcsa volt számomra, hogy mások 24-26 évesekkel randizgatnak.


Egy éve azonban egyre többször veszem észre magamon, hogy 35 év körülni férfiak (magas, 180cm feletti, közepes, férias testalaktú, nem vékonyak, ahogy korábban), gyakran tanárok akik "megtetszenek".

Melletük kb. úgy néznék ki mintha a lányuk lennék ( 165cm, vékony testalkatommal) :D


Kedvesek, komolyak, műveltek (azonos érdeklődésiköreink vannak) de nem azok a "mindekivel bratyizós" típusok, akikért odavannak a diáklányok. :)


Nem tudom hová tenni ezt az hirtelen váltást, kicsit megkergültem vagy nem tudom... Szerintetek? :D



2018. jún. 6. 21:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond szerintem,,egyébként 187 cm vagyok és 37F 😉
2019. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!