Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos depressziósan, pánikbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos depressziósan, pánikbetegséggel ne álmodjak kapcsolatról?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Attol fugg, fiu vagy lany vagy?
2018. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Amennyiben nem kezelteted a problémáidat, nyilvánvaló, hogy egy párkapcsolatban sem tudnád megállni a helyedet. Menj szakemberhez, a depressziót és a pánikbetegséget is sikeresen lehet kezelni, emiatt nem kell lemondanod a kapcsolatról.
2018. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és az üzenetet.
2018. jún. 7. 13:02
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Ha kezelteted és többé-kevésbé tünetmentes akkor lehet szó párkapcsolatról, de nem leszel könnyű eset.

10 évet éltem ilyen nővel, nem mennék bele még egyszer, mag volt a pokol.

Teljesen lehúzott a végére, magnem nekem is psziciáter kellett, és volt 1-2 év mire vissza tudtam állni a normál kerékvávásba.

2018. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezeket a betegségeket lehet kezelni, kordában tartani , azt gondolom hogy ez önmagában nem zárja ki a párkapcsolat lehetőségét...
2018. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem álmodhatsz róla. Abszolút összejöhet, láttam én már karón varjút. Csak annyi, hogy az ismerkedési fázisban nagyon össze kell szedned magad. Semmi összeomlás, semmi roham a másik előtt. Nem kell titkolni a betegséget, de inkább úgy tálalni, mint múlófélben lévő, alig gondot jelentő problémák.
2018. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezelteted magadat,addig ne számíts arra,hogy normális nőt/férfit kifogsz,annyi szent.
2018. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tegyél ellene, kezelésre gondolok. Mondom is, hogy miért, tapasztalatbol beszélek.


Ez a probléma egy erös kapcsolatot nem tesz tönkre. Ha mély a szeretet, összetartás, akkor a párod kitart melletted, amig gyogyulsz, javulsz. De.


Elinditani igy egy kapcsolatot majdnem lehetetlen. Egy friss párkapcsolat nem szolhat erröl -de ez nem a te hibád, egyszerüen ilyen az éket-. az a felhőtlen boldogság idöszaka. senki nem kezd valakivel, akinek ilyen sulyos, mindent befolyásolo problémája van. szoval elöször kezelés, javulás, aztán párkeresés.

2018. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen jársz vele akár pszichológushoz, akár orvoshoz, és ha kell, szeded a gyógyszert, de legalább teszel érte, hogy normális életet élj, akkor nyugi. :)


Viszont ha teljesen telibeszarod, és egyszer tök boldog vay, amúgy meg meg akarod magad ölni vagy csak ki sem mozdulsz az ágyból, felejtsd el.

2018. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

El kell hagyni a legális drogaidat (értsd nyugtató, altató) és mindjárt megszűnik a pánikrohamnak vélt elvonási tüneted.


A depressziónak meg oka van, át kell élni a gyászt, elengedést, nem elfojtani gyógyszerekkel.


Volt 1-2 ilyen rokonom, egyáltalán nem segített rajtuk semmiféle szer szar, viszont totális zombit csinált belőlük, és mind azt hitte, hogy az ingerlékenysége, pánikrohama, stb...ő maga, holott a gyógyszer mellékhatása volt.


Ennyit erről, de szerintem ezt már leírtam....

2018. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!